Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek nagyon gáz lenne,...

Szerintetek nagyon gáz lenne, ha 2,5 éves kisfiamnak babakonyhát vennék?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi lennék a véleményetekre.
2010. okt. 30. 13:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Már inkább szerelöpadot.Még is fiú.
2010. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem értem igazán a kérdést, miért lenne gáz?!

Az én 2 éves fiamnak is van, a szomszéd 2,5 évesnek is, fel sem merült, hogy ez gáz lenne :D

Még a nagymamánál is van, ahol a szintén fiú másik ubokával együtt szoktak főzni.

2010. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az van már neki,de 1-2 perc és otthagyja,ezért én is vacilálok,hogy hát mégis csak fiú:) Annyi mindene van,és már a karácsonyon agyalok,hogy mit is kéne aminek örülne és még játszana is.ÖTLETEKET IS szívesen várok.
2010. okt. 30. 13:58
 4/19 anonim ***** válasza:

ha érdeklődik iránta miért is ne.

Az én fiam a vonatpályák nagy szerelmese ő azt kap:)

2010. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

Én nem vennék konyhát a fiamnak...

Asztalos műhelyt nem lehet kapni?

2010. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondolkodok én is!Az én kisfiam is imád főzőcskézni.Egy ismerősünk kislányának van,és alig lehetett onnan elhurcolni a kisfiamat a múltkor.2,5 éves ő is.Szerintem nem ciki fiúnak a konyha!
2010. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
én is azt veszek a kisfiamnak, mert imádja a játszóházakban. Már van babakocsija is, babája is. Semmi gond ezzel, a mintákat, szülői szerepeket neki is be kell gyakorolnia, nem csak a lányoknak. Ha az tetszik neki, nyugodtan vegyél neki.
2010. okt. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Ha egyébként szeret vele játszani, akkor igen, de ahogy írod 1-2 percig játszik vele, akkor minek vennél neki? Az én lányom is 2,5 éves, én felfújható házikót veszek neki és letörölhető táblát krétával, amire tud firkálni, mert imád. Manapság már millió ötlet és játék van, biztosan találsz neki fiúsat is.
2010. okt. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vehetsz. Miért lenne gáz? Csak annyit mondok, hogy férfi szakácsok is vannak... innentől kezdve a kérdés, nem is kérdés.. Ki tudja, lehet annyira megszereti a dolgot, hogy mire nagy lesz mesterszakács lesz:)))
2010. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan vehetsz. Az en kislanyom 3 eves es autokkal, traktorokkal meg lovacskakkal jatszik. Es szeret szerelni.
2010. okt. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!