Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol tudnék venni plüss elmót...

Hol tudnék venni plüss elmót ami nem a vaterán van és a teszveszen? Valami ötlet melyik játékboltban?

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én láttam múltkor a teso-ban lévo

Régióban!!Nagyon tetszett nekem is :)

2011. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tescoban van régió játékbolt?Melyikben?

Kislányom kedvence az elmo keresek még elmos ruhákat is ...ötlet valaki???

Nagyon köszike előre is.

2011. nov. 19. 21:57
 3/7 anonim ***** válasza:

szia mi nagy elmo fanok vagyunk:))Én angliából rendeltem neki majdnem 9 ezer volt és csak plüss...igaz 52 cm.Ebay.hu oldalról.De a tescoba tényleg van de nekem nagyon gagyinak tünt:(Lidlibe érdemes bemenned és felvásároltam az össze hiányzó részt DVD-n 599ft/db:)))

ruha H@M de ki kell fogni sajnos:(Én is alig kapok.

2011. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Tegnap láttam többféle Elmot az Árkádban a Játéksziget-ben. A legdrágább 9000Ft volt de az már énekel, meg beszél, szineket-számokat tanít stb. Nézd meg ott.
2011. nov. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszike a segitséget...megyek a lidl be is megnézem mik vannak habár egy csomo rész megvan de hátha találok...megyek az árkádba is megnézek mindent...Karásconyra meg mikulásra szeretnék neki vásárolgatni elkezdeni mert gondoltam nem csak az Ő kedvence az elmo igy már most kezdem beszerezni nehogy ne lehesen már kapni decemberben...Mégegyszer köszi szépen ha valamit még láttok irjatok köszi előre is...
2011. nov. 21. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült megvenned valamelyiket?

2011. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Még nem mentem el az az igazság majd most megyünk de megyünk a játékszigetbe tescoba müllerbe ide oda majd meglátjuk valami igen jót szeretnénk venni..

Köszi az érdeklődést...de licitálok a vaterán is kiváncsi leszek azt megvárom hogy lejárjon és utána megyünk vadászni elmos dolgokat...

2011. nov. 25. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!