Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Biciklizős kisgyerekesek,...

Biciklizős kisgyerekesek, bringáztok még ebben a hidegben? És hogyan öltöztetitek a gyereket?

Figyelt kérdés
Azoktól kérdezem, akik mondjuk biciklivel hordják a gyereket bölcsibe/oviba: adtok overált már a gyerekre? Merthát ugye a biciklis gyerekülésben ülve mégiscsak hidegebb van, mintha sétálna/motorozna/kisbiciklizne a gyerkőc. Nagyobb a menetszél is egy kicsivel, meg nem is mozog, én mindig egy réteggel többet adok rá, mint sétához. Ti adtok már rá overált? Ha igen, akkor mióta? És meddig fogtok bringázni? Az első napközbeni fagyokig? És utána? (Nekem majdnem három éves a lányom, csak tavasz óta közlekedünk biciklivel, 10-15 percnyire van a bölcsi.)
2011. nov. 20. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én még mindig közlekedem vele bringával, de téliesen felöltöztetve már egy ideje. Ami óta bejöttek ezek a 4-5 fokok. Vastag sapi, téli nagykabi, kantáros vastag gatya és bundás csizma. Ha kimegyünk is így öltöztetem fel, de bicajon tényleg hidegebb van, hát én is fázom rajta. De ha ennél hűvösebb lesz már nem fogok vele bicajozni, hóban pedig egyáltalán nem tudok úgy közlekedni vele már.
2011. nov. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biciklivel megyünk a bölcsibe. 5-10 perc az út. Trikó, póló, vékony pulcsi, közép vastag pulcsi,vékony nadrág, arra a vastag bélelt nadrág, nagy kabi, sál, sapka , kesztyű. Overált majd csak akkor rá, ha hó lesz. Van egy vastag bélelt nacija, az bőven elég a nadrág fölé.
2011. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja, és télen is bicóval megyünk, ha nagy a hó, és csúszik az út, akkor majd tolom a biciklit.
2011. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!