Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A "Tanulási képességet vizsgál...

A "Tanulási képességet vizsgáló szakértői bizottság"-hoz írt kérvény a gyermekem vizsgálatára vonatkozóan kizárólag hivatalosan, szárazan lehet megfogalmazva?

Figyelt kérdés

Vagy pedig lehet fogalmazásszerűen,kitárulkozóbban és persze emellé betenném az eddigi leleteit...

A nevelési tanácsadóban már megfordultunk tavaly ott figyelemzavart diagnosztizáltak,de jövőre iskolás lesz a kisfiam és ezért szeretném ha megnéznék a tanulási képességeit,hogy milyen iskola jöhet számításba,milyen fejlesztést kapjon addig stb. .


2011. nov. 20. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Én nemrégen irtam nekik,és nem mondhatnám,h hivatalos voltam.Jol fogalmaztam meg azokat a dolgokat,amiket kérdeznek,és ennyi.Kiváncsi vagyok,h mikorra kapunk idöpontot.Ti hol laktok?
2011. nov. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet őket felhívni? Egyáltalán mik az elvárások? De szerintem a kettő között valahol. Gondolom nem kisregényt várnak, de pár őszinte szóval biztos hatni lehet (valamennyire) egy érző emberre. Ha túl sokat írsz, vigyázz nehogy elvesszen a lényeg. Úgy értem, nehogy azért ne foglalkozzanak vele érdemben, mert nem akarnak 5 oldalt elolvasni. Biztos segíteni fognak! üdv,
2011. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!