Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az normális, hogy 1 éves fiam...

Az normális, hogy 1 éves fiam naponta többször fogja magát és lefekszik pár másodpercre ott, ahol éppen van?

Figyelt kérdés

Járólap, szőnyeg, parketta...bárhol. Mért csinálhatja ezt? Valami baja van?

Nemsokára járni fog egyedül, kis izgága örökmozgó.


2009. máj. 11. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De hogy fekszik le? csak így "fetrengeni":) ? bocs én igy hivom..:) vagy ALUDNI.


Ha csak úgy fetrengőzik rajta az nem baj, sztem kitapasztalja az egyes anyagokat melyiken milyen feküdni, milyen tapogatni stb.

Én fiam is elnyúlik itt ott napközben sőt van hogy párnát is visz magával vagy takarót:) Ráfekszik egy kicsit nézelődik, majd tovább mászkál.

Ha aludni fekszik le csak úgy akkor valószÍnű fáradt, lehet napközben nem alszik eleget a saját ágyikójában (ha ott alszik)

2009. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem, nem alszik, hanem csak elnyújtózik.

Megpihen.

Eddig ezt nem csinálta és megijedtem, nem-e valami szívbaja van vagy tüdő, nem-e elfárad hamar és azért fekszik el. :(

2009. máj. 11. 14:31
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 3 hét múlva lesz 1 éves.És ilyet ő is szokott csinálni!Elterül a földön pár másodpercre és aztán folytatja útját!
2009. máj. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is, egyéves múlt, ő is szokta csinálni :)
2009. máj. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is ezt csinálja.

Először azt hittem,hogy fáradt és altatni akartam.

Szerintem is kicsit megpihen ilyenkor.

2009. máj. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!