Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányomnál véres...

3 éves kislányomnál véres vizelet mitől lehet?

Figyelt kérdés
Kislányom tegnap este sírva pisilt, bugyiján zöldes váladék volt, ma elvittem orvoshoz, nagy nehezen tudtunk pisit könyörögni tőle, amiben vér volt, adott antibiotikumot, canesten krémet javasolt, és sok folyadékot. Lányos zavaromban azt elfelejtettem megkérdezni, hogy ez mitől lehet, csak annyit mondott, hogy erős gyulladás. Mitől lehet? Mit tehetünk legközelebb ellene?

2011. nov. 21. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, mitől lehet, leginkább szerintem egy kezeletlen felfázástól. Este kamillás vízbe ültesd fürdéskor, az nagyon sokat segít!
2011. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kezeletlen felfázás? De eddig semmilyen tünete nem volt, akkor honnan tudtam volna, hogy fel van fázva. Genny nem volt a vizeletében? Biztos szabad kamillateát? Mert a szemre is mondják hogy jó rá, egyesek meg óva intenek tőle, mint pl a dokink is.
2011. nov. 21. 17:28
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, genny nem volt a vizeletében. (kérdőjel nélkül)
2011. nov. 21. 17:29
 4/9 anonim ***** válasza:
Én amikor felfázom ugyanezeket produkálom. Nem vagyok orvos, így nem is merem kijelenti, hogy a kislányod is felfázott. Ami nekem segíteni szokott az a cickafark tea. 2 deci vízbe forrázok le 1 filtert, naponta legalább 3 ilyen teát kell inni és jobb lesz. Azt nem tudom, hogy lehet e adni 3 éves gyerekeknek, kérdezz rá az orvosnál.
2011. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Genny nem minden esetben van. Véres vizelet akkor van ha a hólyag is érintett a gyulladásban (nem csak a húgycső). Fertőzés okozta, és gondolom a folyás miatt adott gomba ellenes krémet is(bár megjegyzem a zöldes folyás a hüvelynél is bakteriális fertőzést jelez, a gombás az tejszerű, sárgás szokott lenni). Akinek volt már ilyen az tudja, hogy ez nagyon fájalmas, kellemetlen tud lenni, gyakori vizelési inger, de alig jön valami, és nagyon fáj. Gyorsan szokott gyógyulni, nagyon sok folyadékot kell inni (átmossa a húgyutakat), és a kamillás ülőfürdő tényleg csodákra képes ez esetben.
2011. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a kedves válaszokat. Akkor bevetem este a kamillatea dolgot. Szörnyű napon és éjszakán vagyunk túl. Este 8kor pisilt tegnap utoljára, ma délelőtt fél 12kor tudtam rávenni a pisilésre, vizeletminta miatt. Közben melóztam is, mikor mondta a doki, hogy vér van a vizeletében teljes pánik, mert tök ijesztő. Ami a leginkább aggasztott az a zöldes váladék. Kicsit már estére lenyugodtam, de hulla fáradt vagyok, még jó a drágám jól viseli, láza nincs, kedve is jó, és rengeteget iszik, kb 10-15 percenként pisil
2011. nov. 21. 17:53
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

A kamilla teát nyugodtan lehet használni.Mikor párhetes volt a kislányom,állandóan becsipásodott a kis szeme a dokink ezt javasolta.

Nem mezitlábazik sokat vagy ül a földön?Attól is felfázhat.

2011. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Canestent mire adta a doki?
2011. nov. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szokott mezítlábazni, mint minden gyerek, rászólok sokszor, de egész nap nem ülhetek a nyakán. Az oviban még mínuszokban is kivitték őket a játszira, szokta mondani, hogy le ül a kavicsba. Mindig mondom neki, hogy ne üljön le, harisnyát adok rá termós gatyóval, ennél többet nem tehetek. Trikó is van rajta, rétegesen öltöztetem. Az meg egy 3 éves gyereknél tudod mi, hogy mondom neki ne üljön le.

canestent azért mondta, hogy lehet a hüvelyre is átterjedt, meg hogy ne csípje neki a pisi. Gondolom a zöld folyás miatt, ami nem derült ki honnan ered. De szerencsére az már meg is szűnt.

2011. nov. 22. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!