Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 évesednek megmérték már...

3 évesednek megmérték már vérnyomását, engedte?

Figyelt kérdés
most voltunk státuszvizsgálaton és nem engedte megmérni a vérnyomásást,vagyis megmértük de 130 volt,és a védőnő szerint nagyon felhúzta magát,ezért szerinte ez nem jó.hallásvizsgálatot is akart,otthon azt megcsináltuk neki,a feladatot érti,hogy emelje fel a kezét ha halja,de most ott ezt sem akarta,a szemvizsgálat feladatát meg tuti nem értette.Nektek volt ilyen?Hogy reagált,azt írta be,nem együttműködő,pedig nálunk olyan aranyosan megcsinálta a feladatot.
2011. nov. 21. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A hallás és szemvizsgálatot megcsinálta, de a vérnyomását nekünk sem hagyta megmérni. Aztán a kérdésekre sem nagyon akart válaszolni. Pl. hogy ez most milyen színű, szándékosan össze-vissza beszélt. Pedig én tudom, hogy ismeri a színeket. Egyszerűen csak elege lett a vizsgakérdésekből. De a védőnő nem mondta, hogy baj lenne vele. Igaz, minket elég jól ismer, mert van baba is, és sokat jár hozzánk.
2011. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk az anyósom ápolónő, ezért játékból, és néha igazából is megmérik a vérnyomását.:)

Viszont a többi kérdéses vizsgálattól én is félek, jövő héten megyünk. Milyen a szem és hallásvizsgálat??

2011. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a szem vizsgálat egy táblát mutatott neki és a meg kellett mutatni neki merre áll a E betű vonalkája.láttam hogy nem érti mit kell néznie,nem értette a feladatot.A hallásvizsgálat egy fülhallgatót raknak rá és kis sípoló hangot kell hallania,és fel kell emelnie azt a kezét amelyik fülénél hallja.Ezt itthon kipróbáltuk,a feladatot értette,de ott nem vette fel a fülhallgatót.Bár tény,nagyon nyűgös volt,beteg is és fel kellett keltenem,alaphelyzetben raplis volt.Ha jó paszban viszem fel,nem biztos,hogy nem engedte volna.de ez van.
2011. nov. 22. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!