Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy viselte gyereked a...

Hogy viselte gyereked a cumiról való leszoktatást? Hogyan zajlott le ez nálatok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 22. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Mikor ment az oviba látta, hogy a többieknél sincs cumi, így neki sem kellett. Este még alváshoz kérte, de 1-2 hónap alatt leszokott magától. Nem kell és nem is szabad erőltetni!
2011. nov. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sehogy. Nem fogom erővel leszoktatni, majd eldobja magától.

Nem hinném, hogy cumival megy majd érettségizni.

2011. nov. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

1 évesen eldobta, és azóta nem kéri. A lányom 1 hónaposan.

Szerintem se megy ez erőszakkal.

2011. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2,5 éves elmúlt, csak alváshoz kell, de úgy látom, mintha tolná ki a fogát a cumi, nem szeretném, ha kiállna a foga, mint nekem...
2011. nov. 22. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:

26 hónapos a kisfiam. Nagy cumis (volt), ráadásul tesó is született 4 hónapja.

Kb 2 hónapja nem találtuk az esti, majd a du-i alvásánál egyik cumiját sem, férjem már tök ideg volt. Akkor kb 2 napig cumi nélkül volt, a faluban nem tudtam venni, de nagyon kérte, én pedig megsajnáltam, vettem neki.A tesó miatt sem akartam még elvenni.

Aztán most egy hete, elharapta a cumiját, én meg poénból mondtam neki h na, akkor most vigye ki a kukába. Ki is vitte, gondoltam pár óra és kiszedi. De nem szedte, én meg pláne nem, mert jól viselte. Másnap apa kitette a nagykukával együtt. Mikor jött a kukásautó felállítottam kisfiamat az ablakpárkányba, elmeséltem neki h ott a cumija, most viszik el, köszönjön el szépe tőle. És láss csodát, tök jól viseli, max napi egyszer emlegeti, de rögtön eszébe juttatom h ő dobta ki, és látta mikor a kukásbácsik elvitték, megnyugszik és nem kéri. Nem bántammeg h két hónapja visszaadtam, mert most nagyon jól viseli, egy könnycsepp sem volt érte.

2011. nov. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Az en fiam januarba lesz 2,5 eves.Mar majdnem 3 hete,hogy vettuk el tole a cumit. Az elso par nap katasztrofa volt aztan megszokta. Most mar nem keresi, egyaltalan. O is mar csak ejszaka hasznalta amugy es mi is pont azert vettuk el tole mert feltunk,hogy tonkre mennek a fogai.

Itt az en, nem reg feltett kerdesem ha erdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. nov. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Húsvét után nagyon beteg lett (hörghurut), levegőt alig kapott, akkor eldobta, nem is kereste többet, nem bírta szívni. Pedig nagyon nagy cumis volt, úgy aludt el, hogy 1 volt a szájában, 1 pedig a kezében és addig cserélgette, míg elaludt. Nem is gondoltam, hogy ilyen könnyen megy majd a leszokás. Akkor 17 hónapos volt.
2011. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
huuu nekünk pont ma vitte el a cica:)Hajnal fél 4-kor átjött hozzám a csemetém.(22 hós)reggel mikor felkeltünk átmentema szobájába ágyneműt cserélni.Kérdezem tőle hogy hol a cumid addigra én már elrejtettem.mondja cica cica.ohh mondom neki h huuu tényleg korán átjöttél nem vigyáztál rá és elvitte a kiscicájának.mondja h pssztt csícsiznek:)leugrott a tetőn.nagyon fain amikor így elmutogatja.)szóval cumi nélkül alszik a drágám.jaa lefekvésnél kérdezte h cumi én meg ugy tettem mintha az érteném h nyuszi(van 1 nyuszink)és mondtam h nyuszi csicsizik.elforduét és alszik.remélem az este is ilyen könnyü lesz:)
2011. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ott ahol kistesó van a válaszadónál, nem zavarja a nagyot,hogy a kicsinek van cumija(már ha van)?Mert nálunk is ez a helyzet.
2011. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A tesós vagyok. A picinek csak alváshoz van cumi, de akkor sem mindig. nem zavarja a nagyot.
2011. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!