Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aucan vagy a Tescoban van...

Aucan vagy a Tescoban van Lepkefujó elefánt akciósan?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 06:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Ugyan nem a kérdésedre adom a választ,hogy hol akciós,de nekünk van ilyen,és nem ajánlom.Még uj elemmel se fujja ki rendesen a lepkéket,az elefánt orra mintha tul hosszu lenne,nemtudom.Épp hogy ki libbennek a lepkék az ormányából.Amúgy a miénk Auchanos,és 4990 ft volt.
2011. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Már megvettem az ajándékokt de szerettem volna egy ugymond mókás családi játékot is neki.De akkor lehet,hogy le kell tennem róla.Te mikor vetted neki,hogy 5000ft volt tavaly?
2011. nov. 23. 14:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a lepkefújót vettem a gyerekemnek most.Auchanba,Tescoba nem találtam.Nagyon kevés helyen lehet már kapni,azt mondják a játéküzletekben,hogy 3 éve volt nagysláger ma már kifutó.A neten nézz körül.Szerintem jó játék,kipróbáltuk (persze gyerek nélkül,mert karácsonyra lesz),szerintem normálisan fujja ki a lepkéket,3 éves gyereknek megfelelően.

2011. nov. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Mennyiért tudtad neki megvenni az Auchanban?Mivel máshol 7000ft körül látom.
2011. nov. 26. 05:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!