Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket érdemes karácsonyra...

Melyiket érdemes karácsonyra megvenni egy 8 hónapos babának? Fisher price állj fel velem zsiráf, kockafaló elefánt vagy egy bármilyen járássegítő

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok akiknek van ilyen. Szereti a babátok?
2010. nov. 19. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Én segíteni nem tudok, csupán annyi hogy a 9 hónaposomnak én járássegítőt vettem. Remélem jó hasznát fogjuk venni. A válaszok engem is érdekelnek.
2010. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kockafaló vizilóra gondoltam nem elefántra
2010. nov. 19. 12:01
 3/9 Kriszti83 ***** válasza:
Nekünk a járássegítő nagyon bejött, azzal indult el a kislányom.
2010. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is a járássegítőt gondolom,hogy talán abba kapaszkodva a felállást is segíti aztán majd a járást,így talán az amit a legtovább tud használni. + a táblákon lévő játékok is szórakoztatják.


Nekem nagyon szimpatikus az Állj fel velem zsiráf, de lehet a járássegítő betölti ennek is a funkcióját.

Bár nem tudom mennyire stabil egy járássegítő,nem e gurul el tőle vagy borul fel,ha megpróbál belekapaszkodva felállni.


Várom a tapasztalatokat!

2010. nov. 19. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem is majdnem 8 hós lesz a kislányom karácsonykor.Járássegítőt szerettem volna venni,de a gyógytornászunk lebeszélt róla,állitólag nehezen megy vele a gyerek,illetve ha beindul,nem tud megállni.Ezt csak hallottam,nem tapasztalat.Viszont a múlt héten megvettem a zsiráfot neki(szerintem egyre gondolunk,ilyen golyópályás?)

Otthon kipróbáltuk,bekapcsoltuk,elé ültettük a babát,és hangosan kacagta,nagyon tetszett neki.Úgyhogy remélem jó választás lesz.

2010. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen a golyópályásra gondolok


[link]

2010. nov. 19. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Imádjuk a kockafaló vizilovat,bátran ajánlom,nagyon sokat segít a járni tanulásában!Stabil,nem borul fel,jó móka,és taxizni is tud rajta.
2010. nov. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!A kisfiamnak a zsiráfos golyópályája van már 16 hónapos de nincs olyan nap hogy ne játszana vele.Imádja hogy zenél,táncol rá,s még mindig örül hogy megtalálja melyik végén érkezik a golyó :D.
2010. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a zsiráf az abszolút favorit!!! Kislányom is alig múlt fél éves, mikor felállt, kb. 8 hónaposan kapta a zsiráfot és azóta is imádja. 10 hónaposan megtanulta a szájába tenni a golyókat, előtte, csak a csúszda részre, meg folyton nyomkodta a gombot a tetején. Reggel miután kiveszem a kiságyból ehhez megy oda először azóta is (hacsak nincs elérhető helyen egy telefon vagy távirányító) és mikor hazajön a bölcsiből akkor is első a zsiráf:-) Ott tartunk, hogy ha egy-két napra elmegyünk valahova, akkor visszük magunkkal ezt a kicsinek nem nevezhető játékot is:-) Ja és már egy ideje lépeget is. Ez annyit változtattott a dolgon, hogy nem a zsiráfba kapaszkodva áll fel, hanem odatotyog és lehuppan zsiráfot etetni:-)


Van egy fa macis járássegítőnk is.

Ilyen:

[link]


Ez is szuper és kb. 6-7 éves koráig jó lesz. 8 hónaposan kapta. Eleinte megszorítottuk a kerekeit, hogy ne guruljon, így fel tudott mellette állni és játszani a tetején, meg az oldalán lévő játékokkal. Most 11 hónapos és nemrég kilazítottam a kerekeket, azóta rally-zik a szobában a macival.


Elefántunk nincs, a műanyag járássegítők meg állítólag túl gyorsan gurulnak és nem fékezhetők, így nem ajánlottak, amíg nem tud stabilan járni, mert orra esik mögötte

2012. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!