Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mibe viszitek reggel a gyereke...

Mibe viszitek reggel a gyereket bölcsibe?

Figyelt kérdés
Babakocsival járunk és úgy gondolom,hogy nagyon vékonyan öltöztetem a fiam ezért kérdezem,hogy pl ma ti mit adtatok reggel a gyerekre a babakocsiba?
2011. nov. 24. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Body, felső, pulcsi, kabát, harisnya, zokni, bélelt nadrág, bakancs, sapka, sál. A kesztyűt nem hajlandó felvenni, pedig fázik a keze! 2 éves.
2011. nov. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi biciklivel megyünk, 5-10 perces út. Trikó, póló, vékony pulcsi, vastag pulcsi, normál vastagságú nadrág. Erre egy vastag bélelt nadrág (vékonyabb mint az overál, azt még túlzásnak tartom, annyira hideg nincs szerintem, meg nem fázós a fiacskám). Kabát, sapi, sál, kesztyű. Biztos nem fázik így,mert amikor levetkőztetem mindene jó meleg, meg ő is mondja, hogy nem fázott/fázik.
2011. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy vékony harisnya, rá body utána egy vastagharisnya, nadrág, hosszúujjú poló, vékony pulcsi és kötött pulcsi. A sapkát nem szereti a kisfiam, de a kesztyűt felveszi.
2011. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!