Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvodás gyereketeket ilyen...

Óvodás gyereketeket ilyen időben miben viszitek, miben van bent, miben van kint? Autóval vagy gyalog/biciklivel mentek? Mennyi időre laktok az ovitól? Ma reggel be volt már kapcsolva az fűtés az oviban?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 éves, 15 perc bicikli/séta az út otthonról, nagyrészt így megyünk, néha autóval, ha mennem kell valahová utána. Abban viszitek amiben bent lesz? Vagy átöltöztetitek bent más ruhába? Kint az van rajta amiben vitted? Sapka, sál, kabát ... mit adtatok rá pl ma reggel? Bent rövid v hosszú felső és nadrág? Atléta a póló alatt, vagy póló és vékony pulcsi? Kint vastag naci vagy harisnya + naci?
2011. okt. 10. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor mentünk ma reggel,vastagnadrág,pulcsi sapka,kabát.Bent az oviba nálunk meleg van igy a lányom szoknyába a fiam pedig rövidnadrág és polóban van.Az udvarra abba mennek aki ami reggel mentünk az oviba.
2011. okt. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy viszem be, hogy ráadom a benti ruháját (trikó, hosszú ujjú felső, hosszú cicanadrág) és arra adok egy vastagabb tréninget, kabátot, sapkát. Kintre én egy melegítőt csomagoltam, remélem ráadják hozzá a kabátot, sapkát.
2011. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk az oviban van már fűtés, öt perc alatt odaérünk, bár ez nem mérvadó, ez idő alatt is meg lehet fázni.

A fiam nagyon aktív, izzadós, így mindig egy pöttyet vékonyabban van hagyva játszani.

Egy bélelt nadrágban, sima póló, vastag pulcsi, mellény, kötött sapka volt rajta, mikor vittem. Bent pólóban és egy vékonyabb hosszú nadrágban van.

Később még mindig alátrikózhatok, illetve hosszú ujjú pólót adhatok rá, ha nagyon kell, akkor harisnya a nadrág alá, szerencsére elég meleg az ovi épülete.

Kintre ugyanazt kapja, amiben mentünk. Majd télen, mikor hó van, akkor készülök váltónadrággal kintre is.

2011. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!