Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 88 cm magas gyerkőcre...

Egy 88 cm magas gyerkőcre hány cm hosszú overál kell?

Figyelt kérdés
A vaterán nézegetek overálokat, de a beírt méretre nem lehet adni. Nem szeretném, hogy kicsi legyen, de azt sem, hogy csak nyárra nőjünk bele :-)
2011. nov. 24. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
88 cm-es gyreknek én 92-98-as méretezésű overállt vennék. Vaterán, pedig lehet kérni, hogy mérjék le az overállt. Én így már többet eladtam és nem volt panasz.
2011. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 86-os overálokat nézegetek, amiknek a teljes hossza ált. 76-77 cm. Akkor az kicsi lenne? Egyébként 86-92-es most a méretünk.
2011. nov. 24. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:

86-os méretet semmiképp ne vegyél egy 88 cm-es gyereknek. Az én lányom is pont 88 cm, de elég vékonyka. Én most vettem neki overállt, ami 92-es méret. Ez kétrészes, és lehet állítani felül a kantárját, úgyhogy biztos jó lesz rá egész télen. Van neki tavalyról egy 86-os overáll, az már igencsak feszes rá, nem mondom hogy nem tudnám ráadni egyszer-kétszer, de azt is csak azért mert vékony. De azért mégis jobb, ha laza rajta és még alá tud öltözni. 92-98-ast én nem vennék a lányomnak, mert az szerintem leesne róla.

Habár ez attól is függ hogy mennyi idősen 88 cm a te gyereked. Mert ha mondjuk nagy növésű és 1 évesen ennyi, akkor a télen még sokat nőhet, és hamar belenőne a 92-98 centisbe is. De ha már 2.5 éves, mint az enyém, akkor nem nő olyan hatalmasat.

2011. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én gyerkőcöm is 2,5 éves. Remélem nem nő akkorát, hogy több méret is kelljen tél végéig. Eddig egyrészesben gondolkodtam, de lehet hogy a kantár állíthatósága miatt, inkább kétrészest veszek.
2011. nov. 24. 14:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, és a fiam nem vékonyka. Nem kövér, de van pocija.
2011. nov. 24. 14:39
 6/7 anonim ***** válasza:

ne viccelj, a 86-ost már 2cm-el kinőtte :) az egy évesre való ;)

92est vagy 92-98as vegyél. overál alá azért be is fogod öltöztetni ha mentek szánkózni, akkor a 92-es lehet szűk is lesz :)

én a 2éves 88cm-es fiamnak a 98asokat nézem, mert neki meg a lába nagyon hosszú, a 2részes 92es overál nem lett rá jó az idén, adhatom el :(

2011. nov. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább 98-ast nézzél. Pelenka is sok helyet "elvesz". fel lehet hajtani a szárát ha nagyobb, így egész télen használni tudjátok.

Az eladót kérdd meg, hogy mérje le.

2011. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!