Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megbízható gyerek fül orr...

Megbízható gyerek fül orr gégészt, dél pest környékén?

Figyelt kérdés
Magán rendelés is jó! S.O.S-ben kellene..telefonszám,név cím stb..ami van..tapasztalat is!
2011. nov. 24. 12:58
 1/10 anonim ***** válasza:
a kispesti sztk-ban a női orvos nagyon kedves és eddig mindig gyorsan meggyógyított minket.
2011. nov. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nagyon szeretjük, nagyon ajánlom és anyagilag sem gáz.

2011. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm végül úgy néz ki megoldódik..
2011. nov. 25. 11:53
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Remélem már megoldódott, de azért írok.

Igaz, nem Dél-Pest környéke, de kiváló és nagyon lelkiismeretes doktornő: 1. sz. Gyermekklinika VIII. kerületben van, kiváló és emberséges orvosok, pedig adjunktus, magas beosztásúak, mégis. :)

A gégészeten dolgozik Dr. Götze Judit: 3343-186/52642 mellék nagyon-nagyon ajánlom, a doktornő vette ki a kislányom orrmanduláját, ha bármi gond lesz, csakis hozzá visszük gégészeti szempontból!

2011. nov. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítő készségedet,végül egy fél nap telefonálgatás után ,vissza kanyarodtam a téma elejére és a helyi sztk ba vittem le ahhoz a dr nőhöz akit a gyerekorvos dícsért.

Mivel tudtuk,hogy kezdődő középfültő gyulladás volt kb másfél hete.Próbáltam kezelgetni neki,de igazából nem engedte úgy ahogy kellett volna.Meleg sós borogatást kellett volna rátenni,nem engedte.Orrfújás-szívás rendszeresen,persze az oviban nem segítenek neki..stb a lényeg,hogy azt vettem észre,hogy nem hall rendesen és már megijedtem,mert mondtam neki normál hangszinten szavakat és nem tudta elmondani mit mondtam 4-5 ismétlés után sem.Próbáltam jó nevű fülészekhez vinni,de annyi beteg van senki nem fogadott.2.5óra várakozás után itt az sztk-ban megnézték, és közölték készüljek fel,hogy tavaszig ez lesz..és nem azért mer immun problémás,hanem mert közösségbe került..hát ennyi.semmit nem kaptunk még egy leletet sem,hogy ott jártunk..remélem rendbe jön,holnap viszem sóbarlangba újra ,az is segít kicsit,este kamillás fürdőben fürdünk,párologtató megy nekik egész éjjel szval próbálok mindent megtenni..köszönöm azért az infókat ,bármikor jól jöhet még,8kerület sincs olyan messze..21 hez:)

2011. nov. 26. 02:05
 6/10 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vagyok. Antibiotikumot miért nem kapott? Nálunk fülgyulladás esetén ha nagyon masszív, azonnal antibiotikum. És az orvosaink egyik sem írja azonnal a lórugást, de amikor kell, akkor kell. Amikor a lányomnak volt középfülgyulladása (többször), a mostanin kívül mindig antibiotikum lett a vége. Most is kiváltottuk, ha rosszabbodna, de talán megússzuk.
2011. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, nem 3. hanem 4. voltam.
2011. nov. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Itt szinte egyáltalán nem adnak gyógyszert,folyamatosan taknyosak vagyunk,10e reket költöttünk már minden féle bio cuccra-homeo stb,de nem adnak,kérdeztem a fül orr gégém is ,erre közölte,anyuka mit kellene adjak?

Nem a gyerek immunitásávál van a gond,hanem ,hogy be kell szokni a közösségbe..nah most erre mit mondjak...ennyi..

2011. nov. 27. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát azért szerintem az elég nagy gond, ha középfülgyulladást homeos meg mindenféle cuccokkal kezel az orvos. :( Az én lányomnak múlt szerdán gyulladt be a füle, elkezdtük a cataflam cseppeket és fülcseppet, már aznap nem fájt, viszont 2 nap múlva belázasodott. A doktornővel megbeszéltük, hogy ha 3 nap múltán is 38 körüli a hője, akkor elkezdjük az antibiotikumot. Szerencsére erre nem került sor, mert ma már teljesen normális volt a hője, de ha rosszabbodott volna, azonnal antibiotikum. Azért egy középfülgyulladás elég durva ahhoz, hogy csak ímmel-ámmal kezelje a doki. Persze ez csak az én véleményem.
2011. nov. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként hogy van a gyerkőc?
2011. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!