Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beoltatnátok magatokat a...

Beoltatnátok magatokat a kismamák helyében? Ki tudja mit hoz k az oltóanyag a gyerek 3 éves korára. Vagy tényleg megbízható?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 10:53
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok kismama, de egész biztosan beoltatnám magam, ha most az lennék.
2009. dec. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
57%
Én eleve gyógyszert csak akkor veszek be,ha arra feltétlen szükség van.Nem oltatom be magam,de kismama helyében semmiképpen.Nem véletlen,hogy pl.Németországban sem oltják be a kisbabákat és a kisgyerekeket sem.Arra senki nem tud választ adni,hogy később sem lesz semmi következménye az oltásnak.Mit gondolsz,miért kell aláírni,hogy az orvos nem felel az esetleges következményekért? És nem felel a gyártó sem,és a kormány sem.Az oltás is gyógyszer,és minden gyógyszernek van mellékhatása is.Évente 1-200-an halnak meg influenzában.Most pedig csak 29-30 halott van.És nem tudom,hány kismama van,de biztos több ezer,ebből mennyi a beteg?Arról az apróságról nem is beszélve,hogy védettség az oltás utáni két hétben még nincs,és minden 5.-ik beoltott is elkaphatja a vírust.Csak nálunk van ekkora propaganda az oltás mellett.Európában sehol nem csinálnak belőle nagyobb ügyet,mint a többi influenzából.
2009. dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
61%
Én beoltattam magam. Az oltóanyag 1 évig nyújt védettséget, a babára nincs káros mellékhatása. (Ma reggel nyilatkozott erről az RTL reggelijében egy prof.)
2009. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Én max 3 hónap védettséget olvastam, hallottam. Miért mondnak százfélét az orvosok, médiák??? Ezért van mindenki összekavarodva.
2009. dec. 9. 11:24
 5/55 anonim ***** válasza:
65%

nem !! már egyre több bizonyiték van arra hogy itt olyan jogellenes dolgokat mertek megcsinálni azért hogy a vakcinájukat eladhassák

[link]

nem ez az első + a tegnapi hirekben beismerték

[link]

2009. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
72%
Mert az igazságot senki sem tudja,azért beszélnek összevissza.
2009. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
83%
én várandós vagyok, és oltattam!
2009. dec. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
74%
Én már beoltattam magam. Semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. Hőemelkedésem sem volt,a karom sem fájt,meg sem éreztem mikor megszúrtak. A babám is ugyan olyan aktívan mocorog,úgy érzem jól tettem. 28 hetes kismama.
2009. dec. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Az abosz.hu cikke nagyon érdekes!!! Nem az a lényeg, hogy most jól van-e a baba, hanem hogy nem szenved-e idegrendszeri szövődményeket az oltóanyag összetevőiről. Ezt sajnos a méhben való fejlődése során NEM TUDJUK MEG sajnos! Szégyellje magát az ország amiért kismamákat hajt bele és aggódhatnak szülés után hogy baja van-e a gyereknek vagy sincs. Én ezért SEM javasolnám az oltást kismamiknak. Eü-s vagyok egyébként. De itt is nagy a kavalkád.
2009. dec. 9. 11:36
 10/55 Harmoka ***** válasza:
81%
Én sem vagyok kismama, de ha az lennék beoltatnám magam. (Így is be vagyok oltva én is és az egész családom)De a Czeizelben maximálisan megbízom, amikor a gyerekünket terveztük, akkor is elmentünk hozzájuk és ingyenesen megkaptunk olyan plusz szolgáltatásokat és vizsgálatokat, amik nagyon hasznosak voltak. Ö javasolja minden terhesnek, és van némi tapasztalat a háta mögött.
2009. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!