Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig van szukseg vedonore,...

Meddig van szukseg vedonore, ha ovodaba megy a gyerek?

Figyelt kérdés
Januartol a nagyobbik gyerekunk ovis lesz, szeptembertol a kicsi is. Az oviban van vedono, de eddig a korzetihez jartunk. Ezutan kihez fogunk tartozni?
2011. nov. 24. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Továbbra is ahhoz, akihez eddig. Az ovis védőnő az ovi védőnője, a körzetis meg a tietek, de van, hogy ez a személy egy és ugyanaz.
2011. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy iskolaérettségig kell járni a körzeti védőnőhöz, tehát míg iskolába nem megy a gyerkőc. 2 éves korától évente kell járni státuszvizsgálatra.
2011. nov. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányom eü könyvében van egy 16éves elbocsátó védőnős oldal... Elvileg addig van védőnő. Az más kérdés, hogy valszeg vele nem járunk majd 16évesen is hozzá.

Nálunk az egyik területi védőnő az ovi védőnője, úgy tudom, meg marad a saját.

2011. nov. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 éves korig a körzeti védőnő lát el(státuszok évente).Aztán az iskola védőnője.
2011. nov. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Azert titokban remeltem, hogy nem lesz ket vedononk, mert a korzetissel nem vagyunk tul joban... Majd tuleljuk, ahogy sokan masok is. Meg egyszer koszi.
2011. nov. 24. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!