Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Torokgyulladása van 2 éves...

Torokgyulladása van 2 éves kislányomnak. Hogyan tudnék neki segíteni, hogy egyen, igyon valamit?

Figyelt kérdés

Ma még nem evett semmit,és inni is csak keveset ivott. Aggódom,hogy kiszárad,vagy nagyon éhezik!Tegnap este voltunk vele ügyeleten,kapott gyógyszert,és külön fájdalomcsillapítót.Nem csak a torkával van gond,hanem a nyelve két oldalán is vannak hólyagok és a foga is jön hátul,ami nyomja az összes többi fogat és ezek miatt sem tud/akar enni.

Meddig tart ez a torokgyulladás?Mennyi idő míg kijön a foga?

Úgy sajnálom,mert szinte egész nap sirdogál a fájdalom miatt(meg gondolom az éhség miatt is) és nem nagyon tudok rajta segíteni.



2011. nov. 24. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ha magamból indulok ki, soha nem vagyok éhes, amíg tart a betegség.

Az én gyerekem sem szokott enni pár napig, amíg beteg.

Szerintem ez normális, úgyhogy nem hiszem, hogy az éhségtől sírna, annál inkább a fájdalomtól.

Jobbulást!!

2011. nov. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiamnak tüszős mandulagyulladása van,3 éves.

Ő sem nagyon eszik,ma evett 5 falat puha kenyeret,pár szem kekszet,de nagyon sokat ivott,ez most neki elég.

Legalább 1 hét kell amíg tart az antibiotikum(gondolom azt kap a lányod is),addig biztos ennyit eszeget.

Nem kell aggódnod,ő érzi,hogy mennyire éhes!

2011. nov. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat!

Igen,antibiotikumot kap,tegnap semmit,ma viszont már evett 1-2 kekszet.Remélem,hogy hamarosan jobban lesz!

Jobbulást a kisfiadnak!

2011. nov. 25. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!