Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vesztek 3-4 éves lánygyere...

Hol vesztek 3-4 éves lánygyereketeknek overállt, és milyen árban?

Figyelt kérdés

Én még sose vettem, eddig mindig kaptunk, de úgy nézem, hamarosan meg kell vegyük élete első saját vásárlású overállját. És még csak tippem sincs, hol érdemes kezdeni a nézelődést? Köszi szépen!


Vaterát és teszveszt ne írjátok légyszi, mert ott én sose találok. :(


2011. nov. 25. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mennyiért szeretnél?

Én ha jobban álltunk volna anyagilag, akkor a TAKKO-ban vettem volna meg egy síoverállt. Összesen nem volt egészen 16.000 forint. De gyönyörű volt, jól állt a gyereken.

Végül az Ázsia Centerben vettünk két részest. Még egyenlőre más lányon nem láttam ezt a fajtát (általában ezeket minden második hordja) 6500 forintért. De ez kínai, nem az a minőség mint a Takkos.

2011. nov. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kínaiban kb 4000 Ft ért vannak kétrészesek. Síoverál olyan 7-8 ezer körül.

Én bizományiban vettem kantáros sínadrágot (kabát nélkül 800 Ft-ért. Használtruhásnál rengeteg síoverált láttam, nem tudom, mennyiért.

2011. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az Intersportban most 9 ezer. Óriásplakáton láttam, vettünk is, nagyon jó.
2011. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösziiiiii szépen mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2011. nov. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!