Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Most hogy bejött a hűvös idő,...

Most hogy bejött a hűvös idő, már ráadjátok az overállt 18 hónap körüli gyermeketekre?

Figyelt kérdés
Nálunk 2-3 fok van jelenleg.
2010. nov. 25. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

10- körül viszem ki a gyereket, ha süt a nap akkor csak harisnya és pamuttal vagy polárral bélelt nadrág, pulcsi kabát.

Este mikor 5- körül megyünk ki akkor overál.

2010. nov. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még nem adtam rá, majd a mínuszokban tervezem.
2010. nov. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 éves,de még csak harisnya és vastag nadrág.

Oké,hogy hideg van,de abba gondolj bele,hogyha már most overált adsz rá,akkor mi lesz a mínuszokban.Üdv!

2010. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én sem adtam még rá, itt is elég hideg van.
2010. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sem adom még rá az overállt.

Most 18 hónapos a fiam.

Rövidujjú body,vastag harisnya, melegítőnadrág,vékony hosszúujjú poló, polár pulcsi, vékony polár bélésű kabát, sapi sál.És így is mindig melege van.Úgyhogy lehet,hogy a vékony harisnyára fogok még áttérni.

Az overállt majd minusz fokokba fogom ráadni -5 fok alatt.

Még majd 0 fok körül jön az az időszak amikor majd vastag harisnya vastag kantáros nadrág vastag kabát először.

És ha nagyon hideg lesz akkor overáll.

2010. nov. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még én sem adtam rá! :) Köszi a válaszokat!
2010. nov. 26. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!