Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy 17 hónapos kislánynak...

Egy 17 hónapos kislánynak muszáj "akarnia" és "tudnia" motorozni?

Figyelt kérdés

2011. nov. 26. 07:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem muszáj neki.
2011. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úgy látom rosszul tettem fel a kérdést:)

Szóval :Elvileg kellene már valamit kezdenie a kismotorral?

2011. nov. 26. 08:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 20-21 hónapos koráig hozzá sem nyúlt. Azóta úgy megy vele mint a rakéta:-) 2,5 éves.
2011. nov. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

kislányom2 hónapja kapott egyet és abszolút nem érdekli és a védőnő tegnap ki volt akadva,hogy nem szeret ráülni ,meg nem tudja lökni magát vele.És hogy az ekkora gyerekek már nagyon jól tudnak motorozni.Hát az enyém meg nem :(

2011. nov. 26. 08:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Kisfiamat 2 éves koráig nem érdekelte, rá sem volt hajlandó ülni, csak oldalra döntötte és a kerekét forgatta. Azóta viszont imádja. 17 hónaposan még bőven ráér motorozni! Micsoda védőnő...
2011. nov. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos új a védőnő:(

A régi szuper volt!!!De ez a mostani :s....

Jobb lenne ha nem is jönne,csak felidegel!

2011. nov. 26. 09:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomat sem érdekelte a motor sokáig. Most meg biciklizni nem akar, elvben tudna tekerni, de mivel elég sok erőt kellene kifejteni, ezért nem szereti.
2011. nov. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

He-he, az én fiam kb 19 hónaposan kapott egyáltalán motort... Ránk mit mondott volna a védőnőd? Feljelentett volna a gyermekvédelemnél, hogy mellettünk nem tud rendesen fejlődni a gyerek??? Az eszem megáll az ilyen hülye védőnőktől...


Szóval az én fiam 19 hónaposan kapta meg a motort, egy-két hétig csak a kerekét pörgette ő is. Aztán rá-rá ült, de menni csak úgy ment vele, hogy felállt, és a lába között vitte a motort. Most 22 hónapos lesz, és 2-3 hete úgy megy vele, mint a rakéta!

2011. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az én kisfiam kb 22 hónapos volt, mikor végre ráérzett az ízére :) addigra a legelső kicsi motort pont ki is nőtte, vehettünk neki másikat :)

viszont a barátnőm kislánya most 16 hónapos és megy vele

ez is totál gyerekfüggő, mint minden más

a védőnővel ne foglalkozz, túlbuzgóak, az enyém is ilyen, számtalanszor rám hozta már a frászt tök fölöslegesen

2011. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

18 hós a fiam és a babataxival se közlekedik, nem hogy motorral.

Szerelni szokta meg tologatni, meg néha ráül kormányozni.

2011. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!