Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Láttatok valahol űrhajós...

Láttatok valahol űrhajós sapit az idén?

Figyelt kérdés

Ilyet keresek a fiamnak, mert a sálat nem viseli el. Nekem is volt gyerek koromban és imádtam, csak nem tudom mostanában lehet-e ilyet kapni valahol.



[link]


2011. nov. 26. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Jysk, 1490!

Olvasd el ezt, én tettem fel: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..


A Jyskes sapi nem annyira klassz, mint amit belinkeltél, de nem is annyira drága valószínűleg. Belül pamut bélés, kívül vékonyabb kötött réteg. Az én lányomnak eszméletlen mennyiségű haja van, neki nem kell extra vastag sapka, ez is elég.

2011. nov. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azt hiszem vaterán vagy teszveszen.
2011. nov. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Intersport 2990 ft, de brendonban is lehet kapni, az szerintem nem olyan jo es ha jol emlekszem dragabb is..egyebkent viharsapkanak is hivjak
2011. nov. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, nem pont olyat keresek ami a linkemen van, csak a példa kedvéért ez volt az első google-ban:)
2011. nov. 26. 22:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Elsőnek, elolvastam a kérdésedet, nekem is ez a problémám, bár csak másfél éves a fiam, de nagyon akaratos, a sálat tépi magáról, a kabát zipzárját lehúzza. Ha nagy hiszti közepette fel is adoma sálat séta közben addig addig feszegeti, amíg ki nem lazítja annyira, hogy már semmit nem ér. Megértem, a mai napig utálom, de ez nem mehet így télen, hogy se zipzár se sál, ezért jutott eszembe ez a sapi amit én imádtam anno:) Valamelyik nap leugrok a jyskbe, remélem lesz:)
2011. nov. 26. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ma vettem a Lehel téren. Duplán kötött, vastag. 1500FT volt.

2011. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én a H&M-ben láttam tavaly, olyan "sálat", mint egy garbó elvágva, nekem nagyon tetszett. Ehhez hasonló volt:


[link]

2011. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Decathlonban tutira van!
2011. nov. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!