Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Láttatok mostanában H&M-be...

Láttatok mostanában H&M-be vagy a Tescoba 2 évesre való melegítőket?

Figyelt kérdés
Ezekbe még nem jártam, de máshol igen és sehol nincs egy normális melegítőegyüttes ami nem műszálas és neylonos anyagból van. Már nem tudom hol tudnék venni jót! Ti hol veszítek és milyen árban?
2011. szept. 13. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyuttest nem, de cuki melegito alsokat igen, es aranyos kis kapucnist is lehet hozza venni.
2011. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
H&m-ben ma vettem.
2011. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Kikben vettem, 100% pamut anyagból. Volt olyan is, ami belül bolyhos, szóval már kicsit melegebb, és volt olyan is, ami nem bolyhos. 1890- től 2490 Ft-ig volt alsó-felső egyben.
2011. szept. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tegnap vettem a Tescóban,5500 Ft-ról volt leárazva 2750 Ft-ra ,100 % pamut,nagyon jól is áll a kisfiamnak .


Örültem ,hogy találtam végre neki,mert legalább egy hónapja keresgéltem,ez jó minőségűnek tűnik.

2011. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! A második válaszolót kérdezem hogy a H&M-be mennyiért vette? Az utolsótól meg hogy melyik tescoba van ez az akció? Köszönöm szépen a segítséget! :)
2011. szept. 14. 12:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi ugyan nem fővárosiak vagyunk,de országosan minden Tescóban van leárazás most,50-70 %-os.


Az 1-6 év közötti ruhák között volt kirakva,ahol a pólok,nadrágok és egyebek is vannak,hosszasan böngésztem mire megtaláltam,úgy örültem neki,mert a felsője is nagyon divatos,kapucnis és nem cipzáros,hanem néhány patent van felül,a kisfiam nem szereti a cipzárosat,néha annyira nincsenek eldolgozva,hogy akár megsértheti a cipzár felső része a gyerek nyakát,állát.

2011. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kikben nálunk csak 86-ig vannak melegítők. Ha lennének 92-98-ban vennék vagy kettőt, mert tavaly is ott vettem a fiamnak és nagyon szerettük. De ilyen nagyobb méretben már mintha nem is járnának a gyerekek melegítőbe..... Vagy lehet csak nálunk van hiány belőle?
2011. szept. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
naci: 1990, kapucnis, zipzáras felső:2490, úgy válogattam össze
2011. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!