Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » -3 fokban elvinnéd-e a 26...

-3 fokban elvinnéd-e a 26 hónapos gyereked biciklivel 4km-es útra? Ha igen mibe öltöztetnéd?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Semmiképpen nem vinném el. -3 fokban seperc alatt megfázik, pláne hogy a menetszelet kapja, de nem mozog.
2011. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Igen simán. Minden nap biciklizünk ennyit 2-szer (oda, majd később vissza) Volt olyan reggel, mikor -3 fok volt. Overállba, vastagon felöltöztetve, kesztyűvel, vastag sállal szerintem semmi baja nem lesz.Az enyém 21 hónapos.
2011. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, szoktam is vinni. Rétegesen és vastagon öltöztetem, és a szája elé teszem a sálat. Még nem fázott meg emiatt:)
2011. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vinném.


Nem vagyunk egyformák :)

2011. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha muszáj lenne igen,ha van más megoldás inkább agyalnák,vagy áldoznák.Ha nincs más,igen,jol felöltöztetni,sál az arc elé,és szépen lassan de mehet a menet.ZZZZZZ,azért nem irigyellek.
2011. nov. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!