Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jól kijönnek kis korkülömbsége...

Jól kijönnek kis korkülömbséges gyerekeitek? /fiú -lány/

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2 ilyen párosom van.

A nagyobbak között 1 év van, és nagyon jó kijönnek. Igaz, hogy szerencsések vagyunk, mert a fiam áldott jó természet, az elejétől fogva imádja a húgát, bármit, még a kedvenc játékait is azonnal odaadta, ha a kicsi csak ránézett. Most 13 és 14 évesek, egy osztályba járnak, és a mai napig a legjobb barátok.

A másik párosom még kicsi, köztük 23 hónap van, és a pici 5 hónapos. Náluk már a lány részéről tapasztaltunk villongást az öccse felé, konkrétan 1 hónapig próbálta megverni, de ez már a múlt. Reggel az első dolga megnézi a kicsit, napközben is sokat foglalkozik vele. És a pici úgy néz rá, mintha Ő lenne a világmindenség közepe. A nővérkéé a legszebb mosolya.

Szerintem nagyon jó kis korkülönbséges gyerekeket nevelni.

2011. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
húúú, köszi ez biztatóan hangzik :) 17 hónap lesz köztük, és nagyon szeretném , ha jól kijönnének egymással!
2011. nov. 28. 10:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én nem írhatok ilyen szép dolgokat , mint előttem.

18 hónap van a két nagyobb gyerekem között , most 10 év 8 évesek és folyamatosan piszkálják egymást , rengeteget veszekednek viszont nem tudnak meglenni egymás nélkül.

A kisebbeknél 19 hónap különbség van , az egyik 9 hónapos , a másik 2,5 éves. Ők viszont nem állnak közel egymáshoz , a nagyobbik folyton menekül a kicsi elől , mert az mindig lerombolja az építményeit , így gyakran haragszik rá , bár soha nem bántja.

2011. nov. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

nekem nem gyerekem van, hanem bátyám(1 év van köztünk), és.. hát a kapcsolatunk elég változó, de mostanában sokat veszekszünk, néha verekszünk is.de ezek csak átmeneti veszekedések, max. két nap mulva kibékülünk. de szerintem ez nem emberfüggő.ha veszekednek, akkor csak kitartás, pár nap, és kibékülnek. sok sikert:)

2011. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen!!!!
2011. dec. 22. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!