Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 fél éves kislánynak való...

2,5 fél éves kislánynak való még a fisher price tanuló kutyus? Imádja a dalokat, és van egy hasonló játéka, amit dalol (imádja) csak azzal az a baj, hogy csak egy dalt tud. Szerintetek való ez még neki? Nem babás játék túlzottan?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én 2és fél évesnek már tuti nem vennék
2011. nov. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tetszenek neki az ilyen éneklő állatkák és ezt nem ismeri még, akkor biztos ez is érdekelné. Az én lányom is ennyi idős, neki már régóta van fp kutyája, tehát már egy kicsit megunt játéknak számít. Viszont mostanában megint elkezdték őt is érdekelni az ilyen nyomogatós éneklős/beszélős plüssállatok, úgyhogy karácsonyra is ilyesmit kap. (azóta érdekli megint, amióta elkezdett beszélni meg énekelni)
2011. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok indiszkrét megkérdezhetem, hogy Te miben gondolkodsz neki karácsonyra ilyen nyomogatós, dalolós játékkal? Csak ötlet miatt... :)
2011. nov. 29. 14:58
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 2.5 éves de 1 évesen volt menő neki a tanuló kutya. Ahogy most a kisebbik lányom is 1 éves és imádja.


Bocsánat, de ha már "gépzene" akkor az én 2.5 évesem ül a gép előtt és a You Tube-on hallgatjuk a zenéket (Alma zenekar, Gryllus Vilmos, Halász Judit, stb.) De lehet, hogy e Te lányod ilyen típus, hogy 2.5 évesen még leköti egy éneklő kutya.

2011. nov. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekünk is szórakozás leülni a gép elé almát hallgatni stb.

De ez megint egy más fajta szórakozás.

Gondolom, ha nekünk is meg lett volna 1 évesen a kutya, akkor már a lányom is unná.

2011. nov. 29. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Te jó ég, hát nálatok is ez megy? Én már komolyan szégyellem, de nálunk is a youtube megy, elég sűrűn. Nagyon nagy hiszti megy érte, próbálom lecsökkenteni az ott töltött időt, de imádja nézni. Ezek után biztos lesznek, akik támadnak majd minket, hogy miért nem foglaljuk le mással a gyereket, és nem a tv/számítógép való még nekik. De ha normális meséket néz rajta, talán ebből is tanulhat kicsit. Amúgy nálunk most a "legyetek jók ha tudtok" zenéje a menő olaszul.

A kérdésedre válaszolva, még nem tudom pontosan mit kap, de már néztem a mesélő micimackót, vagy valami hasonló lesz.

2011. nov. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mesélő micimackó???? AAAAAAA, micimackó őrület van nálunk! Jobbat nem is mondhattál volna! Hol lehet ezt kapni!

Miért lennénk letolva mások által? Az alma zenekar és társai abszolút építő jellegű zenék és mesék. A kislányom például imádja a gyerekdalokat mondókákat a minimaxosat. És igen, nézni is. Mi lehet ebben rossz? Hisz oly aranyos kis mesék vannak azokhoz is. És más dalokat is szoktunk nézni a youtubon. De hisz ez is egy fajta tanulás, pl a 2,5 évesem (egyébként csak jan végén lesz ennyi, táhát még ennyi sincs) kitűnően beszél, "kilóg" a társai közül ez miatt, persze jó értelemben. Kétszer sem mondom, hogy a sok dal, mondóka és mese mennyire szókincs fejlesztő és bővítő, és nekünk még a fantáziájának, kreatív gondolkodásának is jót tesz, amióta ezeket nézzük, állandóan mesél, hogy képzeljük el, ezt vagy azt csinált a nyuszi, vagy amazt mondott a maci.

Ki mondja meg,hogy csak a legózás a játék???

2011. nov. 29. 15:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Jobbat nem? Akkor mondok! Épp most találtam én is rá: iteddy multimédiás maci. Keress rá a google-on. Szerintem jobb mint a micimackó, legalább is nekünk, akiknek ilyen "multimédiás" gyerekeink vannak. Még nem olvastam végig teljesen miket tud, de azt írják rá lehet tölteni saját videókat, képeket, dalokat, vagy bármit. Saját memóriája van és számítógéphez csatlakoztatható. Olyasmi lehet mint egy ipod, csak aranyos macis kinézetű.

Akinek meg nem tetszik hogy a mi gyerekünk nem csak legózik, az inkább tartsa meg a véleményét. Egyébként úgy ahogy mondod, az én lányom is egyfolytában sztorizik, amiket lát a mesékből.

2011. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi ezt is megnézem! Nagyon kedves tőled! Örülök, hogy rajtunk kívül másokat is érdeklik ezek a dolgok!
2011. nov. 29. 16:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Anyukák! 15:03-as vagyok! ITeddy-t neeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Vagy legalábbis nézzetek utána! Én is akartam a 2.5 éves lányunkbak de előtte utánaolvastam fórumokban és csak az iTeddy.com oldalon FIZETŐSEN tudsz rátenni JOGTISZTA tartalmakat! Pedig mi is gondoltunk á, hogy autósútra is milyen jó lenne. Ha tévednék és mégsem így lenne azóta akkor írjátok meg, de én ezt olvastam róla.

ez az a micimackó (amúgy mesét mond, van egy dal is) [link]

2011. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!