Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 éves gyereketeknek hány...

2-3 éves gyereketeknek hány pár cipöje lesz a télre? Mennyit érdemes venni? Pl ha beázik vagy valami hasonlo

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 07:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2,5 éves kisfiamnak két pár csizmája van egy itthonra, és egy eljárós, igazából mindig mindenböl két pár van neki, pénz kidibásnak tűnhet de az ithoni lábbeli mindig úgy össez koszolja, hogy nem győzném mindig mosni ha abba akarnám viini valahová.
2011. nov. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

3 pár van a lányomnak is, a fiamnak is (2 és 4 évesek) egy hótaposó ha nagyon nagyon hideg lenne ill. értelemszerűen ha hó van :))

És két másik egy csinibb elmenős csizma és egy bármikor feladható bakancs. A fiam pedig a 2 bakancsát hordja felváltva, nem szeretem ha mindig ugyanazt az egy cipőt adom rá.

Ősszel is 3 pár van nekik (bőr és két sport) nyáron pedig 2 pár szandi és egy papucs.

2011. nov. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
1 belül bundás, kívül velúr csizma és egy hótaposó
2011. nov. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3 éves, egy darab bundás bakancsa van.

Kéne majd még valami csinosabb, de vastagabb csizma is, csak még nem jutottam el odáig, hogy meg is vegyem.

2011. nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1 van neki, egy vastag bundás bakancs. Mindég is csak volt neki minden évszakra. Deichmannba lehet venni olyan sprayt amitől nem ázik be. Tényleg jó, tavaly is használtuk.
2011. nov. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3,5 eves, 1 elefanten tex csizmaja van, ami nem azik be. plusz van 1 bokaig ero, bakancs, abban kerteszkedik. ennyi. minden evszakra 1 par cipoje van, ami minosegi, ebbol sosem csinaltam gondot. ja, es meg van 1 gumicsizma.
2011. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
egy bakancsa van,amit én is lefújtam inpregnáló sprayvel,így nem ázik be,meg amúgy is vízhatlant vettem neki.majd még lehet kap egy hótaposót,a deichmanban láttam 3 ezerért
2011. nov. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül egy ilyen spray a deichmanban és tényleg használ? Mert tavaly minig átázott a csizmája a nagyobbik fiamnak, mikor a hóban gázolt hiába volt elvileg vízhatlan.
2011. nov. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

1 gumicsizma kiveheto bellessel (ezt a bolcsibe kertek mert szoktak kimenni a kertbe es konnyebb lemosni utanna)

1 vizallo hotaposo ami nem azik be de azert jobban nez ki mint egy gumicsizma. Ezt hidegebb napokon varosba vagy szankozashoz hasznaljuk majd.

1 sportcipo amivel a bolcsibe jar bent es ezt hasznaljuk akkor ha megyunk valakihez autoval vagy csak a bevasarlo kozpontba.

2011. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Fejenként egy cipőjük van. Amivel hóban sárban is lehet rohangálni.

Sajnos ha menet közben átázik akkor átázott(akinek több cipője van az visz váltócipőt?) itthon a cserépkályhára teszem száradni melegedni.

Impegráló spray használok, hogy ne ázzon át.

2011. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!