Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha gyes után nem a volt...

Ha gyes után nem a volt munkahelyemre megyek vissza, kifizetik a bent maradt szabadságomat, vagy elveszik, ha leszámolok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló helyzetben vagyok én is, nekem most fog lejárni nem sokára. :( Sajnos nem tudok vissza menni majd, így a szabikat kifizetik, utána 3 hónap munkanélküli, utána nem tudom mi lesz. :(((
2011. nov. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elveszni semmiképpen se veszik el. Ha nem vesznek vissza akkor ki kell hogy fizessék.
2011. nov. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Együtt érzek veled első! Én sem tudok visszamenni 3 műszakba, így egyfolytában azon agyalok, mi lesz:(
2011. nov. 29. 19:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Szintén 3 műszakos voltam, de nem tudom vállalni a jövőben, így passz...:((( Nagy kérdőjel vagyok én is :( De bízom benne, hogy megoldódik eme probléma. Kitartást nekünk!
2011. nov. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tudtok visszamenni?Nem tudjátok megoldani ovit bölcsit munka mellett vagy nem akartok három műszakban dolgozni a gyerekek mellett?Csak azért kérdezem mert én is három műszakba jártam most két kicsivel itthon ,nem akartam visszamenni dolgozni de sajnos lehet ennek a munkának is örülnöm kell mert nem lesz máshol munkahelyem ,valamiből meg élni kell.Én is el vagyok keseredve.
2011. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én egyedül nevelem a lányomat, hajnali 4-kor indul a busz délelőttös műszakban, nem tudom hova tenni, az éjszakáról már nem is beszélve. Tudom hogy milyen nehéz mostanában munkát találni, de ezt így mégsem vállalhatom sajnos!
2011. nov. 30. 17:00
 7/7 anonim ***** válasza:
19:48-as válaszoló vagyok. Hasonló helyzetben vagyok a kérdezővel, annyi különbséggel, hogy férjem van, együtt élünk.Ő 2 műszakban dolgozik, és 3-ban dolgoznék. Óvoda pedig reggel 7-től délután 5-ig áll a rendelkezésre. Szerintem nem kell tovább ragoznom, hogy miért nem tudom vállalni a több műszakot, minden nap, hétvégén, heti 1(!) szabadnappal! Van amikor 2 nap, de az ritka. Anyósék 10km-re vannak, rájuk nem számíthatunk...Közben itt van nekünk egy 90 éves dédike, akit gondozni kell, ugyanúgy, mint egy gyereket, csak kicsit jobban. (Pelenkázni, fürdetni, vigyázni Rá). Tehát nem munkakerülő vagyok, vissza mennék dolgozni, ha megoldható lenne kisfiam felügyelete. 2005 óta a gyár munkatársa vagyok, ahol dolgozom, de a mostani helyzet nem engedheti meg, hogy vissza tudjak menni. Szóval ezért nem.....
2011. dec. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!