Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az Adventi Naptárt ti, hogy...

Az Adventi Naptárt ti, hogy vezetitek be a gyerekteknek, milyen sztorival? Akár együt is el lehet készíteni vagy meglepetés legyen?

Figyelt kérdés
Hogy csináljátok? Mik a tapasztalataitok, meglepiként jobb, vagy együtt?

2011. nov. 30. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi a csokis naptárat vesszük,és a télapó hozza! Az 5 napot nem kapják meg egyszerre,hanem adnak a nagyszülőknek belőle.
2011. nov. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is csokisat vettem neki ,de megkapja már ma este. Elmondom neki, hogy minden nap megehet 1 csokit, és amikor elfogy az összes akkor lesz karácsony.
2011. nov. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. nov. 30. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly varrtam a kicsinek egy fenyőfa alakú naptárat, rajta 24 kis zsebbel. Ezt már ma megkapta, kiakasztottuk, és megbeszéltük, hogy minden nap hoz bele neki valamit az angyalka, hogyha tetszik neki a viselkedése. (fésülködés, fogmosás, alvás...)

Idén nem is édességgel, inkább apró játékokkal, hajcsattal, hűtőmágnessel lepem meg.:)

2011. nov. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. ez nagyon tetszik!! Na jövőre nem csokisat kapnak!
2011. nov. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én leszedtem a netről színezni való képeket, beillesztettem word-be, felnagyítva. Egy kép egy oldal. Fölé az oldal tetejére hogy hanyadika van. Ezt kinyomtattam, összespiráloztattam felül álló helyzetben, 6-án kapja meg, aznapi kép egy Mikulás. Van pl. csengő, szán, hóember, ajándék doboz, minden advent vasárnapra (így csak kettőre) gyertya, 11-ére háromgyertyás kép, 18-ára 4. 24-e az utolsó nap, oda karácsonyfa került. Mindennap mikor hozom haza oviból utána fogjuk az adott napit kiszínezni.

Ő még nem tud színezni, csak firkál (3 éves) de azért jó lesz, hátha napról napra majd ügyesedik.

2011. nov. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a sok jó ötletet, és a válaszokat. Mindenikből merítek egy keveset :-)
2011. nov. 30. 16:41
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem ilyen magneses fuszertartoim vannak (amik fuszertarolasra alkalmatlanok :)), uveges a tetejuk, nyomtattam kis kepeket ( [link] az uveg reszen belul vannak a kepek), es tettem bele lufit, nyomdat, dinot, csokit, ilyesmiket, es karacsonyfa alakban felraktam a hutore


marciusban lesz 3 eves :)


tavaly fadoboz volt, amit diszcsomagolo papirral fedtem le, es arra ragasztottam a képes-számokat, akkor apának is csinaltam (most apa nincs itthon, ugyhogy azert nem :((), nagy elmeny volt neki kinyitni, akkor a munkagep korszakat elte, a kinaiban vettem 12 db kis munkagepet 500 forintert osszesen(lendkerekes kis vackok, de a fiam imadta oket), meg marcipan volt a soron, meg vukos nyomda.


igazabol jovore mar remelem egyutt csinaljuk apának (nem neki, neki szeretnem ha meglepetes lenne hogy mi van benne).

2011. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ötletes. köszi.gondolkodtam én is, hogy meglepjem apát is, de majd jövőre jöbban rákészülök. :-)
2011. dec. 1. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!