Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó kis húsvéti meglepetés lenne?

Jó kis húsvéti meglepetés lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy 4 éves kishuogm és kitaláltuk, hogy rendezünk egy húsvéti partit és meghívja néhány óvodatársát. Arra gondoltam,tojásokat festünk, nyuszikat rajzolunk / ragasztunk, csinálok finom ételeket és elrejtek az udvaron(szerencsére nagy udvarunk van) plüssöket, labdákat, csokikat. Mindenkinek rajzolok térképet, és meg lesz adva, hogy hova menjen az ajándékokért. És kap 1 kosárkát is amibe gyűjthet. És így mindenki ugyanannyit kap.

Kb. 10 gyermek lesz. Szerintetek mennyi Kinder tojást, másmilyen csokikat,plüssöt, kis labdát kellene vennünk?? Szerintem töb csokit is kaphatnak...


Illetve Ti mit terveztek húsvétra?? (Egyébként ez a party nem húsvét hétfőn lesz, hanem szerintem az előtt lévő szombaton. Szerintetek ez jó ötlet??


12/L

Ági


2011. márc. 27. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szuper ötlet, nagyon rendes vagy! Nyomtathatnál színezőket, és lehetne színezés, aztán mindenki kapna érte egy apró csokitojást:)


[link]


Készíthettek tojásfát!


Kérj kölcsön egy nyuszit simogatásra, de csak óvatosan!

2011. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én bérelnék az állatkereskedésből egy nyuszit. Hadd örüljenek. Lehetnének sorversenyek 3-3 fős csapatokban.A buli elejét érdekessé tenném,hogy közösen készítenék az óvodásokkal kókuszgolyót,azt mindenki tud. Na meg nyuszis álarc,szépségverseny,hogy kié a legszebb.Ezenfelül húsvéti versek,mesék olvasása.
2011. márc. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Mind nagyon jó ötlet. Színezni mindenképp fognak, kókuszgolyó is jó ötlet. Kölyök nyuszit kapni fogok jövőhéten:)) Már régóta szeretnék:)

2011. márc. 27. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:

:) Szia!

Szerintem nagyon klassz az ötleted.

Én is hasonlót szervezek a két pici gyerekemnek (4 évesek..ikrek). Nekik csak 4 kis barátjuk jön át a szomszédból.

Csinálok kis hajó formájú szendvicseket, sütök egy kis sütit, nyomtatok színezőket, vettem tojásfestéket, kifújtam a tojásokat.

Szerencsére a mi kertünk is elég nagy, így sok mindenre van lehetőség.

Természetesen nem maradhat el a "nagy csokitojás keresés" sem :)

Vettem ilyen nagyon apró tömör csokitojásokat. Ezek finomak, és nem is drágák, elég sok van egy csomagban.

Csinálok fűből kis fészkeket a kert különböző pontjain, és abban lesznek a tojások. Természetesen, a végén ha valaki többet talál, igazságosan elosztjuk, viszont mindenkinek csináltam keményebb papírból és kreppapírból ilyen kis kitűzőt, amiken fel van tűntetve, hogy csokitojás kereső versenyen vettek részt, és az első helyezettnek kicsit másmilyen ez a kitűzője, hogy mégis érezze, ő volt a legfürgébb :)

Én nagyon szeretek ilyen kis programokat szervezni a gyerekeknek, ugyanis nem kerül igazán pénzbe, és legalább jól érzik magukat. :)

Sok sikert a bulihoz!

Egy 26 éves anyuka

2011. ápr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!