Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan vegyem rá a kislányomat...

Hogyan vegyem rá a kislányomat hogy felvegye a kesztyűjét, és ha rajta van ne tépje le?

Figyelt kérdés

Már kész vagyok ettől! Ha rá akarom adni,torka szakadtából hisztizik,elszalad. Azt kiabálja hogy fáááj,ha ráadtam letépi. Nem tudom mi fáj neki benne???

Kint meg jéghideg a keze,és piros. Nem tudom mi lesz ha bejönnek a kemény mínuszok?!


2011. nov. 30. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
detto....nálunk az vált be h az ajtónál felöltöztettem utolsó a kesztyű ha nem akarja mondom oké akkor vetkőzünk vissza és maradunk bent.addigra belelovalja magát az udvarba ha kint leveszi felveszem és mondom h levetted ezért indulunk be nem akar így ismét feltudom rá adni.szóval érted:)remélem segítettem...
2011. nov. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen köszi. Hasonlóval én is próbálkozom,egyenlőre nem sok sikerrel!

Ha kint vissza akarom adni rá annyira sír hogy tiszta takony lesz,leizzad,félek megfázik!

Azért az megnyugtat,hogy nem csak az én lányomnak van "kesztyű fóbiája"! Már kezdtem azt hinni tényleg fáj neki valami.

2011. nov. 30. 15:16
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig nem volt ezzel gond szerencsére. Esetleg próbálkoztál már valami rajzfilmfigurás kesztyűvel? A h&m-be nagyon aranyosakat lehet kapni, hello kittyset, bambisat, stb. A lányom nagyon szereti a kesztyűjét, lehet hogy azért, mert bambi van rajta. Talán ha együtt választanátok ott egyet, azt mégis csak ő választotta, lehet hogy ezért felvenné.
2011. nov. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nalunk az van, hogy jó, nem kell felvenned, aztan lennt, ha fazik a keze, megkerdem megint.

egyebkent majdnem minden ruhadarabbal eljatszottuk egyszer. volt hogy 10 fokban harisnyaban poloban akart lejonni. mondom jo. lementunk. még hosiesen birta a lepcsohazban is. kinnt két lépést tett, és megallt. kerdezem felvesszuk a nadrtagot es a kabatot?

ramnezett, angyali vekony hangon: igeeen.

azóta nincs ilyen gond.


egyebkent megoldas lehet, ha egyutt vesztek kesztyut, ami tetszik neki, es szivesen viseli, ha mar kicsit nagyobbacska.

2011. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

20hónapos,és 6pár kesztyűje van. 1ujjas,5ujjas,mintás egyszínű. Van amelyiken van egy macska aminek mozog a szeme,nem hatja meg!

Hiába "fagy " meg a keze,akkor sem. Mostanában olyan pulcsit adok rá aminek az ujja az ujjvégéjig ér.

Egyszerűen nem tudok már mit kitalálni!!!

2011. nov. 30. 18:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Hű, mintha csak magamat látnám a kínszenvedéssel. Egyszerűen nem tudom, mit lehetne kitalálni. Főleg biciklin. Nem is látom, hogy leveszi. Meg nem is nagyon tudok akrobatikázni, hogy feladjam tartva a bicajt, mikor 2 kézzel kell feladni. Szóval volt már, hogy odacsaptam, sírt, és sírva vette le. Én már azt mondom, hogy kipróbálom, hogy fázzon nagyon a keze, és akkor feladom, hátha akkor érzi, hogy jó, és úgyhagyja.
2011. dec. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aniko888010 válasza:

az én lányom is kesztyű-fóbiás..tegnap voltunk a coráa, babakocsi, réteges ruha,vastag takaró alul-fölűl, uszon elaludt,kesztyű rajta, sál a szája előtt...és mikor jöttünk ki,ugyanez a bebugyolászás - kesztyű nélkül, mert ő fáradt és fogni akarja a kezem, meg 'anya, nem akajom kesztyűt' és teszem hozzá tegnap minusz 15 fok volt...kesztyű nélkül jöttünk haza,e nem fázott meg, semmi baja nincs.előtte egy héttel bementünk apához a munkahelyre,szintén kesztyű nélkül,és fájt már a keze,ugy lefagyott szegénynek,de a kesztyűt akkor sem vette fel..aztán otthon megbeszéltük mikor lenugodott, hogymiért kell,de semmi értelme nem volt...:(

lányom most 26 hónapos,értelmes kislány, de ebből nem enged,ha ugy tartja kedve

2012. febr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!