Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Te mit adsz enni reggelire és...

Te mit adsz enni reggelire és vacsorára Gyermekednek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Pirítóst, zsemlét vagy kenyeret, vajjal, májkrémmel, tojáskrémmel, körözöttel, felvágottal, sült virslit, tojásos dolgokat (rántotta, bundás kenyér, tükörtojás), müzlit, gabonapelyhet.

2,5 éves

2011. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja ez a reggeli, vacsira is mehet szinte ugyanez, ha nem kell, akkor az ebéd maradékát.
2011. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen majdnem ugyanez nálunk is. Köszi a választ!
2011. dec. 1. 14:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Reggelire muzlit szoktam neki adni minden masodik nap vagy valami zabpelyhet gyumolcssel. Sajnos csak egyedul igy tudom megitatni vele a tejet mert semmi mas formban nem kell neki. A maradek napokon kap tukortojast piritossal es zoldsegekkel, rantottat, zoldesegekkel, virslit, pastetomos kenyeret sajtal meg zoldsegekkel, sonkas kenyeret sajtal meg zoldsegekkel.

Vacsorara: Halrud, krumli salata, szendvicsek, melegszendvicsek, neha bunbe esunk es rendelunk pizzat, sutok kolbaszt, a kedvence a kisfiamnak a toltott krumpli ugyhogy ezt sokszor esszuk vacsira (kettevagok egy krumplit kikaparom a belsejet es enyhen sos vizbe fozom 6-7 percig, hogy felig megfojjon de ne essen szet, megtoltom neha bacon szalonaval, tonhalla, gombaval, sonkaval, kukoricaval, paradicsommal... es vegtelen a kombinacio aztan jo sok sajtot teszek a tetejere es sutobe megsutom). Ma este is ez lesz (tonhalkonzerves, olivabogyos, paprikas, sajtos valtozat). Szoval nagyon valtozo, attol fugg mi van itthon es mi mit eszunk.

2011. dec. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14:19-es! Nagyon jó ötleteket írtál! Köszönöm! :)
2011. dec. 1. 14:23
 6/8 Galgóczy Anna ***** válasza:
Tök jó minden, amit az eddigi válaszokban olvastam. Viszont még egyet hozzá tennék az innivalókhoz. Üdítőt ne! Cukros és semmi jó nincs benne. Igyunk tejet, nem véletlenül mondják, hogy a tej élet, erő és egészség. Ezt olvassátok, [link]
2011. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazad van Anna! Én csakis gyümölcs levelet adtam eddig kisfiamnak, de azt is olyat, ami 100%-os, vagy gyerekeknek valót. Én semmi esetre sem adok (még) szénsavasat, cukrosat, stb.. A tejet imádja, abból iszik rendesen, hála az égnek. Én is nagyon fiatalon kezdtem el inni a tejet, és a mai napig naponta legalább 3 dl-t megiszok! :)

Szóval amit kap: Tej, tea, víz, gyümilé, és a tejből mindenféle változat: kakaó, tejeskávé.

Köszi még egyszer Anna!

2011. dec. 6. 05:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggeli: általában tej müzlivel vagy joghurt, mézes kenyér, melegszendvics, zabpehely, hetente egyszer tojás

Vacsora: általában szendvics (szalámis vagy sonkás), melegszendvics, ebédmaradék

Egyikük 10, a másik 12 éves.

2011. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!