Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vennétek 6éves kislánynak...

Mit vennétek 6éves kislánynak karácsonyra? Mivel játszik szivesen 6 éves kislányotok.

Figyelt kérdés
Nagyon sok játéka van,de azért várok minden ötletet ,remélem valsmit kitalálok belőle...Előre is köszi
2011. dec. 1. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, van már ilyen neki, amit le írok. De az biztos, hogy egy 6 éves kislány, mindig nagyon örül egy öltöztetős, hajas babának, amit fésülhet, öltöztethet, hozzávaló babaruhának.
2011. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7 éves a kislányom, idén babaházat kap. Tavalyelőtt Piknik Melodyt kért és kapott, illetve pónikat. Tavaly karácsonyra Hello Kitty karórát, és Barbiet. Nálunk megy még a gyöngyfűzés, gyurma, puzzle.
2011. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.várom még az ötleteket
2011. dec. 1. 22:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi pici pacis társasjátékot veszünk a szintén 6 évesünknek,imádja őket és ehhez 10 db paci és számitógépes játék is van :)
2011. dec. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amik nekem tetszenek:

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14:30-as vagyok. Ezt kihagytam:

[link]

Bár hozzátenném, mi sosem voltunk babázósak.Alkotni, mozogni szeretünk. Amúgy érdemes megnézni a Djeco többi játékát is. Én is csak most fedeztem fel őket, de nagyon tetszenek.

2011. dec. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a fénykupola nagyon jó! Persze az én koromban ilyenek még nem voltak, az első voltam :) Nekem még kifestő könyveim voltak, azokat nagyon szerettem :)
2011. dec. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!