Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol szoktatok babátoknak,...

Hol szoktatok babátoknak, kisgyereketeknek használt ruhát venni? Jóval olcsóbb, mint az új?

Figyelt kérdés
Ha például veszek egy 3 darabos sima fehér rugdalózót 2100 forintért, akkor egy darab rugdalózó 700 forintba kerül. Ennél lehet olcsóbban kapni olyat, ami nincs teljesen kibolyhosodva, vagy nem foltos? Köszönöm a válaszokat!

2011. dec. 1. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

3,5 éves, szinte csak használt ruhát veszek neki.

Nekem is nagyon sok szép állapotban lévő eladó ruhám van, anno megvettem (én hülye) új ruhákat, 1-2-3 hónapokat hordta, ennyi idő alatt igazán nem is használódik el.

Teljesen felesleges pénzkidobás újat venni. Börzéken párszáz forintokért lehet venni tökjó ruhákat.

2011. dec. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vaterán van néhány bevált eladó, ezenkívül a Tescoban pl. 7 db-os bodycsomagot 450 Ft-ért vettem. Nem mindig van ekkora akció, folyamatosan figyelem az újságot és a szezonvégi kiárusításokat. 225 Ft-ért sikerült vennem egy tökjó kis felsőt, már vagy hússzor kimostam, de még mindig jól néz ki.
2011. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én szinte kizárólag aukciós oldalakon veszek ruhákat a kislányomnak, ott vannak jól bevált eladók is, akik a meghirdetés előtt megkérdeznek, kell-e az adott ruhácska :)

Szerintem megéri. Az első hónapokban nem használják el a kicsik a ruháikat, később is pl egy ünneplő ruhát hányszor vesz fel mondjuk egy 86-os méretűt egy kislány? Jó esetben egyszer, rossz esetben ki is növi az alkalomra. Az új 2-3-4-6-8-10 ezer Ft. A Vaterán megveszem mondjuk 2-500 forintért :)

Rugdalózót sokat vettem 1 forintért, max. 2-300-ért darabját :)

2011. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És vaterán nem dobja meg nagyon a ruha árát a postaköltség?
2011. dec. 1. 20:30
 5/8 anonim ***** válasza:
20 hónapos a kisfiam és nagyon sokmindent veszek neki teszvez-en és csak jó minőségűt,jó áron.Keresni kell!!
2011. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szerencsés helyzetben vagyok, mert Bp-i vagyok, igyekszem úgy keresgélni, hogy a közelben legyen a ruhácska, vagy valaki el tudja nekem hozni, így nem kell postát fizetni.
2011. dec. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
én ugy vásárolok a vaterán hogy belekalkulálom a postát, ha sokallom, veszek még valamit az eladótól igy már megéri. pl 1 ruháért fizetsz 300 ft plussz posta 400, de ha 5 ruhát veszel 2000 meg a posta 580. igy megéri, én a fiamnak szinte mindent a vaterán veszek, tegnap vettem 2 egybeoverált 2000 ft ugyanattol, igy 2800 volt postával, 1-t kapsz a vásárban 6500 ft-t, sztem megéri, és még soha nem csalodtam
2011. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én bodyt, rugdalózót soha nem vettem használtan, a Tescoban, Auchanban nagyon olcsón ki lehet fogni újat. Viszont minden mást turkálóban veszek. Van 2-3 bejáratott turkáló ahol fantasztikus gyerekruhákat lehet kifogni (van, hogy még a cimke is rajta van) fillérekért. Nem tudom pesti vagy-e, de a Bosnyák téri Háda nagyon jó gyerekruha szempontból, illetve még a London Green (én az újpestibe járok).
2011. dec. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!