Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki hogy tervezi? Beadatjátok...

Ki hogy tervezi? Beadatjátok a H1N1 elleni védőoltást a babátoknak/kisgyereketeknek, ha lehet?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
igen, sőt a páromat és magamat is beoltatom.
2009. aug. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
tegnap óta ezen gondolkozom, mióta hallottam a hírekben, hogy megrendelte őket az ország. De senki sem tudja még, hogyan fog működni.Hogy lehet kérni, kinek, mennyiért, kitől. Jó lenne, ha ingyenes lenne a gyerekeknek, de mivel ez egyszeri eset elméletileg, szerintem kizárt.Ha tud valaki róla tájékoztatót, bővebb információt, mik a hatásai, stb..engem is érdekelne, hogy megfontolhassam. Egy 1 éves baba anyukája.
2009. aug. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%

6 milliót rendeltek, akiknek szánják: babák, öregek, krónikus betegek. 1100 ft-ért vette az állam darabját, asszem. h pénzért akarják e adni, azt nem tudom. még nincs róla konkrétum, mert most fogják tesztelni, tehát az oltóanyagról még nincs infó mellékhatások, ilyesmi tekintetében. szóval még várni kell...

1. voltam

2009. aug. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
nem. ez egy nagy átverés.
2009. aug. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

mi átverés?

majd jön a rendes influenza, meg ez is, rendesen összekeverednek, aztán nézünk majd, mint jani a moziban, h mi van ilyenkor.

2009. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
nehogy már bedőljetek!! ez egy szimpla üzleti fogás.
2009. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
mondjuk ezt ne nekem akard elmesélni légyszi. kösz
2009. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
17%
mert?
2009. aug. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
amúgy meg mindenki azt csinál amit akar,én csak szóltam.
2009. aug. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
van a családomban 1-2 szakmabeli, aki ért hozzá. most nem vászes, olyan mint 1 rendes influenza. akkor lesz gáz, mikor a téli influenza szárnyrakap majd. mert a 2 vírus összekeveredik, és nagy bajok lehetnek. arról meg ne is beszéljünk, h mi lesz ha mutálódik a cucc. szóval hangsúlyozom, nem most gázos, hanem ősz után lesz az.
2009. aug. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!