Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Már most kezdjem el nézegetni...

Már most kezdjem el nézegetni a környékbeli ovodákat, ha az ikreim jövö szeptemberbe kezdenék az ovit ill. mikor és hogy van a jelentkezés?

Figyelt kérdés
Anyukák a tapasztalaitokra vagyok kíváncsi, mi még taapasztalatlanok vagyunk a témában...Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 1. 21:59
 1/3 F.B.I. ***** válasza:

Ez lakóhely függő! Nagyvárosban, mindenképpen , mert lecsúszhatsz a jobb helyekről, és neked nem is csak egy hely kell.

MIndenképpen látogasd meg az ovikat, nézz körül, beszélgess az ott dolgozókkal.


Természetesen vannak szabályok, amik a lakcímre vonatkoznak, de ha magán óvodát választotok, akkor mindenképpen mérlegeljétek a feltételeket!

2011. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minket csak abba az oviba vettek fel ahova körzet szerint tartozunk, igazából állandó lakcím szerint nem ebbe az oviba tartoznánk,de mivel azt szerettem volna,hogy ide járjon,így bejelentettem egy tartózkodási helyet magamnak és a gyereknek is anyukámékhoz(ők az óvoda körzetében laknak) így már simán felvették, tehát nem muszáj,hogy állandó lakcím legyen elég a tartózkodási hely is.Nálunk a beiratkozás mindig áprilisban szokott lenni.Általában 20.-ka környékén.
2011. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk május első hetében van a jelentkezés, előtte szoktak lenni nyílt napok. Hívj fel pár ovit és kérdezz utána.
2011. dec. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!