Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan anyuka, akinek...

Van itt olyan anyuka, akinek a gyereke 25 hónapos és nem akarja harapni az ételt? Illetve rágni sem nagyon akar? Olyan mintha félne

Figyelt kérdés

sose evett még egy kiflit sem:( a drnő türelmere int

pedig én próbálkozom 8 hónapos kora óta :( elveszi a kiflit de nem harap bele ha mégis egyből kiköpi

van még , vagy volt valaki így?

köszönöm


2011. dec. 2. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is ezt csinálja.Mondjuk ami ízlik neki, pl. Dörmi kismackó mostanában megeszi, de a főzeléket, húst bekapja nyammog rajta és rágatlanul kiköpi.Mennyi foga van?

Ő most lesz 2 éves, és már a 18. fognál járunk, lehet hogy a sok fogzás miatt nem akar rágni?Én se tudom már mire gondoljak, pépesítem az ételeket, mint egy 6 hós babának:-((

2011. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia


köszönöm, hogy válazsoltál

neki már csak a rágó hiányzik és az is éppen most jön már a kis hegye látszik, nem erőltetem nála, de szeretném ha enne már:( a tied beszél? az enyém még nem csak a maga nyelvén

2011. dec. 2. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
3 szavas mondatokban beszél.Én is ki vagyok akadva az evésétől, mert lassan közösségbe kellene adnom, de így.....Ha nincs pépesítve a kaja, inkább nem eszik. Nincs 10 kg.
2011. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

ő még nem beszél de akkor ezek szerint nincs összefüggés, mert azt hallottam van

ő azért az apró darabosat megeszi

és eszik ömállóan? enyém még csak próbálkozik:( talán később érő típus...

2011. dec. 2. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Ami a foga alá való, azt önállóan megeszi.Amit nem szeret, abba még a kanalát sem dugja bele:-)))
2011. dec. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiam 20 hónapos és ő se rág még, és nem is harap. Az apró darabos főzelékeket megeszi, de amit kézbe eszik (kifli, pogácsa) azt nem. Addig oké van, amíg kis darabot harap le, de ha nagyot akkor előfordul hogy öklendezik. Másnál látom hogy önállóan eszi a gyerek a kiflit. Hát nálunk nem tudom mikor jön el ez a pillanat amikor már nem kell rá figyelni.
2011. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!