Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik az a momentum, amit...

Melyik az a momentum, amit szívesen kihagynál a gyereknevelésből?

Figyelt kérdés

Úgy értem, mint etetés, fürdetés, pelenkázás, altatás...stb...


én az altatást szívesen átugranám, nem egy könnyű eset a gyerkőcöm...:)


2011. dec. 3. 13:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%

Attól függ, milyen lábbal kelek.

De általában utálom, ha épp eszek, és valamelyik akkor tojik be (2 picim van). Mostanában nem igazán szeretek elindulni, mert minimum 20 perc, mire felöltözünk (egyébként nincs bajom a téllel, de ezeket az öltözéseket átugornám).

És amikor nagyon fáradt vagyok, akkor az este 7-től 8-igot is kihagynám (fürdetés, vacsizás, altatás), de ez a legritkább.

Azt hiszem a legutálatosabb tényleg a kaja közbeni betojás :S

2011. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%

Téli öltöztetést kihagynám.

Pedig lányom tűri, de akkor is utálom, hogy megannyi ruhát kell rácibálnom, alig megy fel a bakancs, félrecsúszik a sapi stb... és miután felöltöztettem tetőtől talpig, akkor tuti betojik. :)

S az éjszakai ébredéseket is kihagynám.

2011. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
A pelenkázást. A negyedik gyerekemet nevelem szobatisztaságra éppen, biztos örömtáncot járok, ha kidobom az utolsó pelust. :)
2011. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
semmit.de ha ez is annak számít,akkor a betegeskedést szívesen kihagynám.De most végig gondoltam,nincs olyan amit átugranék.
2011. dec. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
A róla való gondoskodás nem zavar,viszont szívesen átugranám azt a részt amikor annyira anyás,hogy wc-re se hagy kimenni.Ott ordít dörömböl az ajtón.Én meg koncentrálnék:)Na ez elég szívás.
2011. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
a textílpelenka vasalását. Beleőszülök, mire kivasalgatom őket:S
2011. dec. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
hú, engem is a téi öltöztetés akaszt ki... leginkább azért, mert a két picim is utálja. ha nem megyünk le amiatt nyűgösek, ha lemegyünk, akkor meg az öltözés alatt én borulok ki. És a legrosszabb, hogy mikor az egyik már hacukában áll és vár az ajtóban, akkor még a kicsire húzom az overállt, és még magamra is a kabátot. áááá
2011. dec. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
Hát én az altatást, mert hülye fejemmel jól elrontottam és ég így, 2,5 évesen sem alszik el egyedül, csak ha ott vagyok vele.
2011. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%
Én is a téli öltöztetést és az altatást is néha(szerencsére nem mindig)
2011. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a részt, amikor ordít és nem tudod mi a baja. Akár icicpinek is, ugye akkor ráfogunk mindent a hasára, később a fogára, és szerencsétlennek pedig lehet, hogy tök más baja van (a természetes igényeket megvizsgálva és leszámítva), akár nagyobb korban, mikor üvöltve ébred éjjel, én meg a visítására, jobb esetben visszaalszik, rosszabb esetben beteg lesz, és akkor ha felveszem akkor is csak visít, látom rajta, hogy fáj valami, mégsem mondja. Mikor később kiderül pl. hogy piros a torka, és az fájhatott neki stb. Szóval én ezt az éktelen sírást hagynám ki (ami nem hiszti) amivel sokáig nem tudunk mit kezdeni. Miért nem mutatja vagy mondja meg a két évesem, hogy mi a baja? Persze, tudom, ő még nem tudja megmutatni hogy hol fáj, de akkor is.... Azt hiszem a párom még jobban kihagyná ezt a helyzetet az életből.
2011. dec. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!