Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves kisfiam imádja a...

3,5 éves kisfiam imádja a lovakat. Nyárom ult ponilovon, azota szeretne lovagolni. Semmiféle tapasztalatom nincs ezzel kapcsolatban. Hány éves kortol vihetem lovardába?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

en ket es fel evesen mar vittem, imadta. olyan helyen voltunk, ahol volt kimondottan babalovaglas, ha nem uli vegig a fel orat, visszaadjak a penzt (ami jo, mert nem olcso). a fiam, aki 5 percet nem ul nyugton, persze mindig vegiglovagolta a fel orat :D szep, erdos reszen vezettek, nyugodt kis ponilovakkal.

marciustol-aprilistol (ha jobb lesz az ido), rendszeresen jarni fogunk :)

2011. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jajj de jo :) kôszônôm!
2011. dec. 4. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Már viheted, de korrekt védőfelszerelést nem találsz a méretében. Kobak kapható, de pl gerincvédő nincs csak kb öt éves kortól.
2011. dec. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

elso vagyok ennyi idosen nem fognak semmi komolyat csinalni, azt 5-6 eves koruktol szabad csak, "csupan" szokjak a lovakat, es jol erzik magukat.

[link] en errol beszelek (babalovaglas), de nyilvan vannak "komolyabb" lovaglasok is, ahova kell vedofelszereles: [link]

2011. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A legtöbb helyen várják a kicsiket is, de azért nézz körül, vannak akik csak lehúznak. Nagyon figyelj oda, mert a kisfiad azt hiszi hogy csak egy nagy plüss a ló, fogalma sincs arról, hogy bármi baj is történhet, ezért neked kell mindig résen lenned (nem rémisztgetni akarlak). Nem tudom, hogy ilyen idősen van-e oktatás vagy csak póniztatás. Ezt azért írom, mert a párom kislánya is kisebb korában volt sokszor pónizni (de semmi tanítás nem volt), és most 9 évesen eljött velem a lovardába az első órájára. Extra nagy hisztit csapott, mert szerinte ő már rég tud lovagolni (persze:)) meg nem hajlandó felvenni a kobakot, mert ő nagyon erősen tud kapaszkodni és biztos hogy sosem esik le a lóról (kis butus) stb. Merre felé laksz?
2011. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kôszônôm mindenkinek. igazándibol csak ponizásra gondoltam, ahol ismerkedik ezzel az egésszel és jol érzi magát. Bp. és Szfvár kôzôtt lakunk, remélem találok vmi jot a kôrnyéken.
2011. dec. 7. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!