Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok a negatív tapasztal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok a negatív tapasztalatom a lányokkal kapcsolatban és félek most megnyitni a szívem egynek, aki megismerne. Szerintetek? 17F

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon sok a negatív tapasztalatom. :( Eddig a lányok mindig bántottak, vagy csak játszottak velem. Elhanyagolnak és nem vesznek észre... Sokszor hívtam már lányt találkára, de sajnos semmi sem lett belőle. Volt, hogy megszerettem volna csókolni búcsuzásnál a találkán, ám nagyon ciki égés lett belőle... Brrr, bármikor rágondolok, kíráz a hideg, annyira megijedtem és olyan rossz élmény volt, a legrosszabb mind közül... O_O Volt, hogy elküldött a francba, vagy kinevetett miután már távolabb voltam tőle teló szám kérés után, meg van olyan is aki szeret gúnyolodni azzal hogy "mennyire nincs bennem férfiasság", nyomoréknak neveztek már meg "ultra lúzernek" stb... És a szerelemben a legrosszab az, hogy akár akarod, akár nem, érzékeny leszell és szeretetre éhes, s ha nem kapsz vissza pozitív visszajelzést, kapod a szívedbe a csapást, vagy amit nagyon gyakran érzek hogy "fáj" a szívem. :( És néha úgy érzem, olyan jó lenne ha egyszer a lány próbálna meg irányítani, persze ilyen NEM lehetséges, mert én vagyok a fiú és ez az én feladatom, szóval nekem kell elhívni, észrevenni a bonyolúlt jeleket stb... :,( És tudom hogy rossz ilyenre gondolni és nem szép, de nagyon örülnék neki ha ő csókolna meg a találkán, mert akkor minden sokkal egyszerűbb lenne... Néha jó volt irányítani, amikor kaptam a szép élményeket és akkor élveztem is, de az esetek többségében csak rossz vége lett mindennek... És néha szeretek futni lány után, néha nem. O_O Azzal a nagyon kevés kis pozitív élménnyel próbálom magamban tartani a "harci kedvet". Igyekszem. De egyszeűen olyan sok a szar élményem, hogy ez néha képes visszahúzni. :( És olyan magányos vagyok! :,( Szükségem lenne egy társra, de az magától nem lesz, szal mindig neki kell futni a véres harcnak, aztán bírni a sebeket ha nem sikerült a dolog. És néha flörtölni is rossz, mert félek hogy megint fájni fog... Most van egy lány, akit sikerült elhívnom szombatra, azaz holnapra. Nagyon örülök neki hogy megint eljön velem egy lánmy. :) Csak félek, hogy megint rossz élményekkel gazdagodom... Hogy megint nem sikerül, estleg nem veszek észrevalami álltala küldött jelet stb... Tudom, hogy lehetetlen hogy a lány irányítson, szal nekem kell, kész... O_O Ilyen az élet.
2010. júl. 30. 11:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nyüszi nyüszi nyafi nyafi.

Tényleg férfiatlan vagy, borzalmas.

2010. júl. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Timi: ) ***** válasza:

Ezt nevezzük önsajnálatnak!

Nem bántásként mondom,ne érts félre.

Mindenkivel előfordul,hogy visszautasítják,te egyszerűen nem viseled jól a kudarcot,de fel a fejjel.

Fiatal vagy még nagyon és itt ez az új lány,igenis irányíts te.

Amit tanácsolni tudok,ne feszengj,légy önmagad,kínos csendet törd meg mindig pl.egy poénos sztorival,ne beszélj arról,hogy te milyen szerencsétlen vagy a szerelemben stb,mert kinek kell egy olyan srác aki csak panaszkodni tud?!csak lehangolná a lányt.

Ne nyomulj,csak légy udvarias,poénkodj,ne szégyenlősködj,ha visszautasít nem a világ vége,fogd fel úgy,nem jó csajnál próbálkoztál,mert ez is meglehet!

Sok lány szereti a félénk,visszahúzódó fiúkat,próbálj kudarcok után inkább előbb msn en beszélni hátha bátrabb vagy,aztán személyes találkozó,és bátrabb leszel,hisz valamennyire már ismered.

Bátorság,szedd össze magad!

Nem lesz semmi baj!

Sok sikert!

23/L

2010. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, segítek-e ezzel, de itt egy tanács: Ha van még időd, szaladj el a könyvtárba, és kölcsönözd ki A testbeszéd enciklopédiáját. (Allan és Barbara Pease)

Ha nem tudod értelmezni a nők jelzéseit, ez a könyv egy támpont lehet. Persze tudom, hogy képtelenség könyvből hódítani, s hogy nem szentírás, ami ott van, de egy apró segítségnek elmegy.

Előfordulhat, hogy interneten is találsz hasonló leírásokat, hogy bizonyos gesztusok, mozdulatok mire utalnak a nőknél - ha nincs olvasójegyed, próbálkozz itt. :)


Csak bátran, ne félj a kudarctól. De a személyiségedet ne add fel, ne játszd meg magad. Lehet, hogy találsz valakit, aki majd épp ilyennek fog szeretni.

2010. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Anno általánosban szerelmes levelet küldtem egy lánynak lehettem kb 7-8 éves,képzelhetitek milyen levélke volt:-)

A csaj felolvasta hangosan az összes barátnője előtt és nyilvánosan a suli udvaron mindenki előtt kiröhögtek.

Ilyen mindenkivel megesik. Mármint, hogy negatív tapasztalatokkal is gazdagodik a csajozás során, még a macsók/ alfahímek is, nem egy lányok álma haveromat csalták meg és alázták porig, mindenkit csaltak már meg életében aki azt mondja nem igaz az hazudik vagy nem tudja:-))A macsó feldolgozza, továbblép és hajtja a nőket tovább, a gyenge befordul..... te nehogy befordulj.


Az említett lány áltból amúgy sok-sok évvel később futott utánam amikor már szerinte "macsó" voltam..de pechére én azt az elvet vallom, hogy kölcsön kenyér visszajár és alázásért alázás jár. Fordul még a kocka az életed ezen területén srác, aztán eljön az idő amikor kaparják érted a nők a falat.

2010. júl. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
most erre milyen választ vársz? keress egy kedves lányt. az első valóban jól működő kapcsolatom nekem is olyan volt, ahol a lány volt a határozottabb, kezdeményezőbb, de idővel belejöttem.
2010. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
IGAZATOK VAN! Fel KELL állni és HARCOLNI!!! Sikerülni fog, ki KELL tartani! És jól fogjuk magunkat érezni, nem lesz semmi gond. Bátorság! A győztes képes szakítani a rossz múlttal és harcolni azért hogy boldog legyen! Gyerünk! És engem nem faragtak ám olyan fából, akit könnyen ki lehet nyírni! Mint ahogy a negyedik válaszoló írta: a győztes nem adja fel, a vesztes befordúl! Én győztes vagyok! Az már félsiker, hogy eljön velem! És a régi emlékekből CSAK A JÓRA kell gondolni, a rosszatt el KELL felejteni! MINDENKIT ér kudarc, a kérdés az, hogy képes vagy-e harcolni tovább. Én képes vagyok! És az elsőnek is igaza van, ez a hozzáállás nem jó! Én fogok irányítani, mert ennek így kell lennie és sikerülni fog! Köszönöm minden válaszolónak a bíztatást! :) Ti adtatok nekem erőt holnapra. És tuti, hogy jól fogjuk magunkat érezni. :D :) Csak a szépre kell gondolni, a rosszra most nem. Hisz holnap randim van megint! És ez már egy jó dolog! Élni kell a lehetőséggel hogy eljön a lány! Az igazi férfi addig harcol, amíg nem nyer és én nyerni fogok, mert boldog szeretnék lenni egy lánnyal!
2010. júl. 30. 12:20
 7/11 anonim ***** válasza:

Na látod, biztatod te magadat, nem kellünk mi ide :D

Amúgy meg NEKED kell kezdeményezni! Én utálom az olyan pasikat, akik határozatlanok...bocs, de szeretem ha a pasi szabja meg a tempót. Persze ha nem tetszik, akkor tudok nemet mondani. Hajrá, sok sikert!

18/L

2010. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2010. júl. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült a randid?
2010. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kérdésedre felelvén: NAGYON JÓL! :D Élveztük és én voltam az irányító! :) Tudtam, hogy képes leszek rá, csak hinnem kellett magamban. Nagyban segítettek Ti is, szeretném megköszönni. Olyan jó volt, hogy meg is kérdeztem lenne-e kedve legközelebb is eljönni, azt mondta hogy persze, szal úgy néz ki most jól csináltam. :) Az igazi férfi sosem adja fel, hiába éri 100 meg 100 kudarc... Ezt tőletek tanúltam. És ezt tartom szem elött. :)
2010. júl. 31. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!