Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam beszedett pár szem...

Kisfiam beszedett pár szem fogamzásgátlót, magam sem értem hogyan érhette el. Lehet baja tőle?

Figyelt kérdés
2 éves múlt. Itattam tejjel. Az orvos annyit mondott, hogyha elkezd hányni akkor vigyük be az ügyeletre. Szerintetek? Ez már jó pár órája volt, alszik, semmi tünete nincs, se hányás, se hasmenés.
2011. dec. 6. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha beszéltél dokival akkor csak jót mondott....csináld azt...azért ez durva sztori...nem bántalak ne érts félre..majd úgyis jót fog röhögni rajta mikor nagy lesz.
2011. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem is h nem lesz semmi gond. Lehet majd nem mesélem el neki a sztorit :D
2011. dec. 6. 22:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja tőle, máskor jobban pakolj el:( én is hagytam már kinn a pulton véletlenül gyógyszert szerencsére nem ette meg, de nagyon megijedtem mikor megláttam, hogy ott hagytam...
2011. dec. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm kislánya felmászott a szekrényre és a polcról leszedte a fogamzásgátlót. 8 szemet vett be. Azt mondták nem lesz tőle semmi baja, nem is lett.
2011. dec. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!