Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lett itt valaki úgy terhes,...

Lett itt valaki úgy terhes, hogy 1-2 szem fogamzásgátlót hagyott ki és évek óta szedte a gyógyszert?

Figyelt kérdés
És megszültétek? Mi lett?
2009. aug. 12. 17:26
 1/2 A kérdező kommentje:
És mennyi az esélye így a vetélésnek?
2009. aug. 12. 17:35
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most 8hetes terhes vagyok és úgy estem teherbe, hogy folyamatosan szedtem fogamzásgátlót de viszont szedtem mellette gyomorsav csökkentő gyógyszert is(pedig azt mondta a házi orvosom nincs hatással a két gyógyszer egymásra), és megtartjuk a babát, azt mondta a dokim, hogy biztos hogy nem lesz semmi baj mert nagyon alacsony hormontartalmú gyógyszert szedtem, kérdés, hogy te mit szedtél.De szerintem nem lesz semmi gond számtalan ilyen és hasonló eset van és nem volt baj!!Értekezz a nőgyógyászoddal, és ne izgulj!!!!!!!

Üdv.:8hetes kismama

2009. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!