Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anna, Peti és Gergő könyv?...

Anna, Peti és Gergő könyv? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az első kérdésem, hogy szeretik-e gyermekeitek ezeket a könyveket? Második pedig az, hogy összesen hány kötete jelent meg? Köszönöm!
2011. dec. 7. 10:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az unokatesók nagy kedvence. Nekünk nem igazán jött be. Sok része megjelent már.
2011. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2,5 éves kisfiam nagyon szereti. Minden este ebből kell mesélni:-) Van, hogy napközbe is végiglapozza magától:-)
2011. dec. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Még akciós 1690 ft a Tescoban.11 kötet jelent meg azt hiszem.Nekünk már 7 megvan.A 2,5 éves fiam IMÁDJA és neki is minden nap ebből kell mesélni.A másik nagy kedvenc a Bogyó és Babóca.Ebből is megvan már 4. :D

2011. dec. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon szereti a lányom. Én annyira nem, némelyik rész nagyon unalmas.

Ezek a kedvenceim:

Kistestvér érkezik

Irány az óvoda

Nagycsalád lettünk

A többit annyira én nem szeretem, főleg a Megmondalak címűt, azt utálom a legjobban.


[link]


Bogyó Babócák is mind megvannak, azokat viszont egytől egyig mindet szeretem.

Lányom nagyon szereti, ha olvasok neki, némelyiket már kívülről fújja :)

2011. dec. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11 kötete van, mindet megvettük. Szereti a kisfiam, én is.
2011. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 éves fiam imádja. Mi könyvtárból szoktuk kikölcsönözni, 1 hónapig van nálunk 1-2 rész, aztán hozunk másikat.
2011. dec. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Imádja mindkettő. a nagy 3,5 éves a kicsi 10 hónapos ugyan, de a maga módján értésünkre adja. Mikor este meglátja a könyvet a kezünkbe, roham léptekbe mászik és fészkeli be magát az ölembe. :)) (más könyv nem kelti fel ennyire az érdeklődését!)

Azt hiszem 11 kötet van, nekünk 5 db van, tervezem a többit is beszerezni.

2011. dec. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nagyon szeretik a kisgyerekek! garantáltan! :)
2011. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!