Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anna Peti "rajongók? Milyen a...

Anna Peti "rajongók? Milyen a Süss fel nap című könyv?

Figyelt kérdés
Eddig nekünk a Kistestvér érkezik van meg, amit a lányom szeret, és most be kéne szerezni a következőt, ennek a borítója tetszett neki.
2011. nov. 26. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A kérdésre nem tudok válaszolni, mert nekünk az Irány az óvoda van meg meg a Családi fészek meg a Játsszunk együtt. Mindegyik egyformán nagyszerű, de az Irány az óvodában valamivel kevesebb mese van.
2011. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egyik legjobb.:))

MInden részben történik valami új, ellátogatnak valahova, pl vadaspark, Szentendre...amikor kirándulunk, mindig megkérdezi a lányom, hogy Annáék voltak e már ott.:)

A Megmondalak van még meg nekünk, ezt egy igazi veszekedős könyv, kiderül, hogy mindne családban vannak nézeteltérések.

A Peti könyv, meg az Anna könyv azokról a gyerekekről szól.

2011. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk egyelőre az az egy van meg, így nem tudom a többivel összehasonlítani, szerintem nagyon jó.

A nagyfiam kedvence az autómosós rész :)

2011. nov. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok. köszi. csak neten akarom megrendelni, a mikulás hozza majd. addig nem járok könyvesbolt felé, hogy megnézzem.
2011. nov. 27. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:

nekünk az összes rész megvan,ás nincs kedvenc,mert egyformán imádja mindet.Mindegyik rész nagyon jó,és az én kislányom is azóta,mióta ezeket nézzük folyton,a kirándulások alkalmával odáig van az adott helyekért,mert

"már ezt is láttam a könyvben":)

Ebben a kötetben sok téli sztori van:hógolyózás,hóember építés...kirándulnak Szilvásváradra,a fogaskerekűn utaznak,de segítenek baracklekvárt főzni a

nagyinak....stb.

Szernitem bármelyik részét is veszed meg,ha egy tetszett,akor az összes többi fog.:)

2011. nov. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mi úgy vagyunk mint a 09.10-es válaszoló, ez az egy van, de a kisfiam imádja, neki is az autómosós rész a kedvence :D
2011. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!