Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy tanitsam meg motorozni a...

Hogy tanitsam meg motorozni a kisfiamat?

Figyelt kérdés
17 hónapos lesz már 14 hónapos kora óta egyedül megy, fel le mászik az ágyrol, ügyes nagyon, de nem tud motorozni, hiába ültetem rá, vettem most neki egy legkisebbet erre simán rá tudna ülni.. lehet hogy nem érdekli?
2011. dec. 7. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem jött rá, mit kell vele csinálni. Ültesd rá többször napközben, tologasd, hogy a lába menjen a motor után. Így rá fog jönni.
2011. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2011. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Üljön fel, szálljon le a motorról segítség nélkül (azért legyél ott, figyelj rá, hogy ne boruljon fel). Aztán ha már biztosan ül rajta, rájön, hogyan kell hajtani magát. Ha nem megy neki, szüneteltessétek egy pár napig a dolgot, aztán időnként próbálkozzon. Rá fog jönni. lehet, még korai neki.
2011. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a hasznos válaszokat:)) akkor még ráér:)
2011. dec. 7. 14:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem sem kell megtanítani, ha akar és megérett rá, akkor fog magától. Nomeg, szerintem ez is olyan, mint a járás, magától kell megtanulnia ahhoz, hogy biztonságosan elsajátítsa (ahogy nem szabad kézen fogva járatni a gyereket).

Egyébként nekem a biciklizéssel kapcsolatban volt ilyen dilemmám, az istenért nem érdekelte a gyereket, kétszer felült rá, aztán szaladt mást csinálni… majd egyszer csak megtanulta magától az óvodában. :)

2011. dec. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!