Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Én öltöztetem alul 2,5 éves...

Én öltöztetem alul 2,5 éves kisfiamat vagy mások túl?

Figyelt kérdés
Szóval a bölcsi tőlünk 5-10 percre van biciklivel megyünk. Kisfiamon trikó, póló, vékony pulcsi, vastag pulcsi (ha nagyon korán megyünk, heti 2x 6-kor már indulunk), ha csak később megyünk (10-re), akkor nem adom még rá csak a vastag pulcsit bölcsibe menet. Alul pedig normál vastagságú nadrág, azon egy vastag melegítő vagy a bélelt nadrág. Sok kisgyereket már úgy beöltöztetnek (szerintem) mintha -10 fok lenne. Pl. overál, a gyereknek csak a szeme látszik ki a sálból. Vagy csak én gondolom rosszul?
2011. nov. 20. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért a biciklin üléshez be kéne öltöztetni. Én magam is jól felöltözöm, pedig a mifelénk 10 fok van.
2011. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 zkriszti3 ***** válasza:
Kabát is van rajta akkor ennyi kell.7 éves fiamat is így öltöztetem majdnem fázik.Táska a hátán ami 4 kg. Amikor a nap kel akkor van a leghidegebb.
2011. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem öltözteted alul a kisfiadat. Mi mondjuk overált veszünk fel, de alatta vékonyabban öltöztetem. Egy hosszú újju body, vékonyabb pulcsi alul pedig egy harisnyanadrág.
2011. nov. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze kabát is van rajta. Ő nem egy fázós fajta egyébként, sőt inkább izzadós. Ha kérdezem, hogy fázik-e, ezt mondja, hogy nem. De biztos nem fázik, mert ha vetkőztetem akkor nem hideg semmije sem.
2011. nov. 20. 18:24
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk három percre van a bölcsi gyalog.én ilyenkor egy harisnyát adok csak rá és egy melegítőt,felülre body+póló+kabát.sapka sál.nem öltöztetem fel nagyon arra a három percre.persze ha hidegebb lesz,akkor overallt fogok ráadni.ő is egy héten egyszer vagy kétszer fél hétkor megy.
2011. nov. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenki máshogy öltözteti a gyerekét.

Az én kisfiam 30 hónapos és reggel 7 kor indulunk a bölcsibe kb 20 perc séta.

Vékony harisnya vékonyan bélelt kantáros nadrág póló, vékony hosszú ujjú felső egy pulcsi és egy kabát.Plussz sapka sál és kesztyű.És mikor beérünk a bölcsibe még így is jéghideg mindig az egész karja,keze,lába.Ő is olyan mint én,nagyon fázós szegénykém.

2011. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!