Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ujjszopás - mennyire gyakori...

Ujjszopás - mennyire gyakori az, hogy azon az ujjon amit a baba szopik, a köröm cserélődik?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam ilyesmiről soha. Én 7 éves koromig szoptam az ujjamat, de nem volt a körmömnek semmi baja.
2011. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

cserélődik? hogy érted???

minden embernek nő a körme, ergo cserélődik, felteszem te is vágod a körmöd... vagy arra gondolsz, hogy leesik a köröm az ujjszopástól? mondjuk az elég hülyeség lenne... nem értem :S

2011. dec. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lányom 3 éves, ujjszopós.

Ugyanúgy vágom a körmét azon az ujján is, csak talán ott lassabban nő. Vagy ahogy a nyáltól megpuhul a köröm, le is szakad, nem tudom.

2011. dec. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom szopja az ujját, és a körme felázik kicsit és kopik az eleje picit.
2011. dec. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A lányom a bal kezén szopja a gyűrűs és a középső ujját, és pár hete úgy nőtt ki a körme, h a régi alatt volt egy réteg új köröm, szét is volt válva. Én is vágom rendesen neki, és már majdnem teljesen végig is nőtt a körömágyon. A régi kezd leválni a "húsról" és az új szép, sima alatta.

Azért kérdeztem, mert még nem láttam ilyet, és a családban se fordult elő.

2011. dec. 9. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is szoptam az ujjam kicsiként, de csak a lányomnál tapasztaltam ezt. Utolsó voltam.
2011. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehet, hogy nem kellett volna az úját odacsukni az ajtóhoz :-)
2011. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ha-ha-ha

nem sérült meg az ujja!!!!!!!!!!!

2011. dec. 10. 22:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még mindig szopom az ujjamat néha :D
2011. dec. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!