Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért folyik megint az orra?...

Miért folyik megint az orra? Én már kikészülök!

Figyelt kérdés
Beteg volt,lassan három hete(köhögés,orrfolyás. Beszedte az antibiotikumot,jobban lett,orrfolyás elmult.Doki megnézte,azt mondta rendben. Rá pár napra orrfolyás visszajött,köhögés is csak sokkal rosszabbul. Kórházban kötöttünk ki kezdődő tüdőgyulladás gyanuja miatt.4 nap után hazaengedtek,köhögni még köhögött azt mondták minden renben lesz. Két napra rá megint folyik az orra,pedig kint sem volt,semmi!! Mi ez??Lehet hogy a tödőgyulladás kezdemény is a lefolyt orrváladéknak volt köszönhető? Most mi lesz megint??Szivjam neki vagy mi?
2011. dec. 9. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi 3 hónapja vagyunk betegek, 1-2 nap szünet azt jön újra.
2011. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet ez allergia??
2011. dec. 9. 20:41
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sok jóval tudlak én sem biztatni, sajnos az első időszak ilyen. Most kezdte talán a közösséget (ovi,bölcsi)? Mindenképp szívd az orrát, ha hallod, hogy szörcsög, a köhögést pedig annak megfelelően kezeld, hogy milyen köhögés. Valamint ha rosszabb lenne hétvégén, akkor hívj ügyeletet, ha nem lesz rosszabb, akkor hétfőn vidd le a gyerekorvoshoz. Sajnálom, de ez sajnos tényleg ilyen időszak. :(
2011. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Babaklubba kezdtunk járni,de nem volt 3 hete. Most talán megvilágosodtam,mi van ha allergia?? Vizes orrfolyás stimmel,kitések vannak a hasán,amik viszketnek neki,és amég a korházban voltunk 50km re innen eltüntek,köhögés is stimmelhet...És az első napokban a könnye is folyt.
2011. dec. 9. 21:16
 5/11 A kérdező kommentje:
Kiütéseket akartam irni
2011. dec. 9. 21:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Aha, mondjuk azért a babaklub nem olyan, mint az ovi vagy a bölcsi, mert oda előbb nem viszik a beteg gyereket, míg az oviba, bölcsibe viszik. Hát nekem még nem volt részem allergiában, de lehet az is igen, bár úgy gondolnám, inkább tavasszal, nyáron jönnek az allergiás tünetek, nem télen. De mondom, nem volt hasonlóban részem.
2011. dec. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyereked?

Adsz már neki tejet?

A tejallergiának lehetnek ilyen légúti tünetei. Hangsúlyozom lehetnek! Tehát ez még más is lehet...

2011. dec. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak volt kezdődő tüdőgyulladása 8 hónaposan.Az orvos írt fel 4 db injekciót,naponta egyet kapott, meg Spiropent-et. Ezek használtak meg is gyógyult hamar.Most kisfiamnak ugyanúgy beteg volt mint a tiéd,de neki az orvos arcüreggyulladást állapított meg.Pedig akkor már nem köhögött.De mostmár meggyógyult.Cedax baby-t kapott,Spiropent-et és Theophillini kúpot.Mennyi idős a babád?Jobbulást!E.
2011. dec. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
2,5 éves,és igen iszik tehéntejet,(bár most pont nem,kb.1-2 hete nem hajlandó meginni) Egy éves kora után kezdte kapni,nem volt vele semmi gond eddig.
2011. dec. 10. 11:43
 10/11 anonim ***** válasza:
a kiutest mindenkepp mondd a dokinak. Esetleg nem peneszesedik a lakas valahol? Attol is lehetnek leguti panaszok.
2011. dec. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!