Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az én gyermekem szeptember...

Az én gyermekem szeptember óta ovis (elméletileg). Gyakorlatilag alig volt pár hetet oviban. Már rengeteg orvosnál jártunk. Sokan az infralámpát ajánlották. De nincs leírva hogy mennyi ideig ülhetünk előtte?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy milyen baja van a picinek.

A lámpa előtt kb. öt perc, szigorúan csukott szemmel, kellő távolságban. Elméletileg a használati utasításon leírják.

2011. dec. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, kb. 5 perc/alkalom és takard el a szemét. Ha láza, hőemelkedése van, akkor ne lámpázd.
2011. dec. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha felső-légúti, lehet allergiás alapja fűtésszezonban: Zyrtec, vagy más allergia elleni szert kipróbálnék a helyetekben.
2011. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ! Volt már arcüreg gyulladása és a fülei is be voltak gyulladva. Most "csak" az orra folyik de az a csúnya zöldes sárgás váladék. Szeptember óta majdnem minden nap cseppentettünk az orrába vagy fújtunk orr spray-t. és nagyon sok antibiotikumot kapott.
2011. dec. 11. 13:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Kapott egy gyógyszert a neve: Cetirizin HEXAL de az van ráírva hogy 6 éves kor alatt nem alkalmazható. Az én fiam még csak 3 éves. Mit csináljak?
2011. dec. 11. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!