Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bogyó és Babóca DVD-ből...

Bogyó és Babóca DVD-ből melyiket ajánljátok inkább, az első vagy a második részt?

Figyelt kérdés
Csak egyet kap a kisfiam Karácsonyra, a szebbiket/érdekesebbet szeretném neki. 23 hónapos lesz.
2011. dec. 11. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre mindenképp az elsőt ajánlanám:) abban van benne, hogy ismerkedett meg a két főszereplő, meg más mese is van, amihez az előzmény az első lemezen látható. AMúgy mindkettő zseniális, nem lősz mellé a másodikkal sem. Ha könyvetek is van B&B, még nagyon lesz az élmény.
2011. dec. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen a masodikat, sokkal jobb!
2011. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőt hozza a Jézuska a másodikat meg majd a következő valamilyen ajándékozásnál.... Rengetegszer láttam mind2 részt mert kislányom imádja és kb már kívülről is tudja,de élvezetesebb az első résztől a "kezdetektől" nézni.
2011. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő aranyos, de elsőre az elsőt venném.

Bár nagy jelentősége nincs, nem igazán vannak hatalmas összefüggések.

Néha van persze, mikor pl a biciklin veszekednek, hogy mikor ki és hogyan ápolta a százlábút, meg ilyenek, de a történet folytatása szempontjából mindegy, hogy mi volt az első részben :)

Zene, mesélő, rajzok, stb mind ugyanaz.

2011. dec. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is az elsőre szavazok.:)

De azért elárulom, hogy mi mindkettőt letöltöttük, eredeti dvd formátumban...

2011. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek!

Kedves utolsó Válaszoló, megkérdezhetem honnan töltöttétek le?

2011. dec. 11. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

3. válaszoló vagyok..

Én is netről szedtem le....(csúnya dolog)

Beírod a keresőbe,hogy pl bogyó és babóca letöltés és kidobja a találatokat (oldalt nem akarok reklámozni)

2011. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi!! :))
2011. dec. 12. 13:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az elsőt ajánlom, mert abban van karácsonyos, mikulásos rész is. Nekünk mindkettő megvan, amúgy nem sok különbség van a kettő közt, mert a három éves kisfiam imádja mindkét DVD-t.
2011. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%

A "csúnya, de jó" ötlet feldobója vagyok.:)

Azt hiszem, már kaptál segítséget a letöltéshez. Remélem sikerült. Viszont lenne vmi, amire felhívnám a figyelmedet, a karácsonyi részben a fát együtt díszítik a szereplők. Nem tudom, nálatok milyen szokás van, csak szólok, nehogy meglepődj. Mi a férjemmel egyszerre ugrottunk a távirányító után, a gyerek erre figyelt fel, és kacagott, így kerültük el a bajt.:)))))))))

2011. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!