Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan lehet elhallgattatni a...

Hogyan lehet elhallgattatni a Tanuló kutyust?

Figyelt kérdés
A kérdés nem annyira buta, mint amilyennek elsőre látszik :) Tudom, hogy elvileg az off/ki gombbal a talpán, de valahogy nem akar sikerülni. Hozzáteszem, a Jézuska fogja hozni, és pont el szeretnénk karácsonyig csendesíteni, le ne bukjunk, így nem túl jó vele kísérletezni, mert pont így áll fent a bukta veszélye - ugyanis ahányszor megnyomom az off/ki gombot, akkor szólal meg, meg néha magától is. Hibás lenne ez a darab, vagy valamit mi csinálunk rosszul? Félek, hogy valahogy bekapcsolt állapotban ragadt, és bármikor véletlen megszólalhat, illetve az elem is merül. Gyakorlott Tanulókutya gazdik, várom a válaszokat!
2011. dec. 12. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudod lemeríteni, mert valószínűleg még nem vetted ki az elemtől a kis műanyag lapocskát:)

Azért teszik bele, hogy ne merítse le a sok vásárló, aki nyomkodja. És amíg benne van, addig csinál ilyen furcsaságokat, hogy szól, ha kell ha nem, nem mondja végig a mondókákat, stb. Nézd meg, hátha nálatok is ez a helyzet. Ha mégsem, akkor meg vidd vissza:)

2011. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

igen az a műanyag lapocska nincs benne még az elemeknél? ha nincs akkor viszont gáz hogy kikapcsolás UTÁN is énekel.

(nekem mondjuk agyamra megy már szegény kutya énekeivel együtt mivel a második gyerekem nyúzza) :D

2011. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne a talpán kapcsold,hanem a hátán a tépőzárnál van gomb.Ott lehet hangosítani is és halkítani is.
2011. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem a lapocska a gond, próbáld meg kivenni, és visszatenni az elemet, és utána próbálkozni:) Ettől még érvényes a garancia, ha ez sem segít, vigyétek vissza:) Nálunk másfél év után merült le az elem:)
2011. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az extragyors válaszokat! Hát, megtettem, amit nem terveztem, kivagdostam a kutyust a dobozából, majd csak úgy visszacsücsül... és így megtaláltam a hátán a kikapcsológombot :) Csak két dolgot nem értek még: 1) miért van akkor a talpán a ki/off jelzés, ha az nem működik, csak a műanyag tologatható on/off a hátán a ruha alatt? 2) még akkor majd azért szét kell csavaroznunk és kiszedni a lapocskát apával?

Egyébként ha már kapcsolatba kerültünk, bár már itt van, de kérdezek, mert nem akarjuk hallgatni, hogy ne hallja a Prücsök - jók a dalai? Miket énekel? Fel tudnátok sorolni a nótákat? Ismertek? Hasznos játékot vettünk szerintetek?

2011. dec. 12. 15:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Számokat,színeket,dalokat énekel,elmondja a testrészeit,hogy melyik funkciót akarjátok hallani,az egyik mancsán lehet nyomkodni. Elemet így szerintem nem kell már kivenni.
2011. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

- ici-pici pókfi, süt a pék süt a pék...

Nem tudom hirtelen,az unokaöcsinek adtuk kölcsön.

2011. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

a második vagyok ilyen saját dalokat énekel (milyen tarkabarka a világ a színektől mindet szebbnek látsz...)

meg ismerteket mint az ábécédé stb.. meg az icipici pókfi.

Mondókázik (hüvelykujjam almafa) beszél mindenféle "izgi" mondatokat (megfogtad a talpam, ez csikiz, a barátom vagy, ölelj meg, kukucs látlak) tanítja angolul magyarul a színeket és testrészeket (piros szív red heart)

Jó amúgy csak az én gyerekeim pl. mindig kiakadtak mikor énekelt és véletlen megnyomták a talpát és akkor erre pápáááá és kikapcsolt a kutya:))) ettől mindig idegesek lettek:)

2011. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Kellemes Ünnepeket minden Babának és Mamának, no meg az egész családnak :D
2011. dec. 12. 16:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Milyen tarkabarka a világ a színektől mindent szebbnek látsz, jön a piros sárga zöld és kék, majd a narancs bíbor rózsaszín. Csodaszép minden szín bárhol jársz, ettől szép ez a nagyvilág.


1 2 3 4 5 6 7 8 a végén jön 9 meg 10, 1 2 3 4 5 6 7 8 9 és 10 megvan mind mind a 10.


Olyan jó hallani éneked, nevetésedet, hogyha arcod mosolyog rám, így vallok neked: szeretlek, szeretlek éjjel nappal én, szeretlek, szeretlek, és a világ ettől szép.


Az icipici pókfi a vízköpőbe bújt, de jött egy nagy zuhé és kimosta a fiút. De felderült az ég és kisütött a nap, és az icipici pókfi megint felszaladt.


Hüvelykujjam almafa, mutatóujjam megvágta. Középső ujjam felszedte, gyűrűs ujjam hazavitte, ez a kicsi mind megette, megfájdult a hasa tőle.


Süt a pék süt a pék kenyeret, jóízűt és meleget. Gyúrjad dagaszd tedd a lapátra, friss finomság vár a babára.


Ha jó a kedved tapsolj nagyokat, ha jó a kedved tapsolj nagyokat, ha köztünk vagy és jó a kedved, másoknak is mutasd meg, ha jó a kedved tapsolj nagyokat.


Most kellett leírnom a tesóméknak, azért vagyok ennyire jól tájékozott:D

2011. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!